W zgrupowaniu mogą uczestniczyć roczniki:
Dzieci 2004 oraz 2005 zaawansowane technicznie / zaopiniowane przez trenerów prowadzących/
Młodzicy/czki Rocznik – 2002 – 2003

W zgrupowaniu mogą uczestniczyć roczniki:
Dzieci 2004 oraz 2005 zaawansowane technicznie / zaopiniowane przez trenerów prowadzących/
Młodzicy/czki Rocznik – 2002 – 2003
Juniorzy/ki młodsze Rocznik – 1999 – 2001
Juniorzy i Seniorzy Rocznik – 1998 i starsi
Przyjazd do Żywca w dniu 15.08.2016 do godziny 17.00 / we własnym zakresie/
Koszty pobytu / wyżywienie, nocleg oraz udział w treningach judo i realizacja programu szkoleniowego/
Dzieci 2004 i 2005 – opłacają za 12 dni x 60 zł = 720 zł.
Młodzicy będący w kadrze wojewódzkiej opłacają 360 zł/zawodnik a 360 zł dofinansuje Śląska Federacja Sportu.
Zawodnicy Kadry wojewódzkiej juniorów i juniorek młodszych powołani na drugie półrocze 2016 roku
opłacają 4 zł/ dzień tj. 12 dni x 4 zł = 48 zł.
Pozostałe koszty 672 zł opłaca Śląska Federacja Sportu. Zawodnicy, medaliści Mistrzostw Polski Juniorów/ek, Mistrzostw Polski Młodzików/ek opłacają 360 zł/zawodnika. Pozostałą kwotę
dofinansowuje Śląski Związek Judo. \Nie dotyczy kategorii wiekowej młodzieży.\

Pozostali zawodnicy trenujący w klubach chcący uczestniczyć w zgrupowaniu pokrywają koszt 720 zł.

Udział w zgrupowaniu należy potwierdzić i dokonać opłaty do dnia 24.06.2016. Po tym terminie śląski Związek Judo nie gwarantuje miejsc.

V-ce Prezes ds. sportowych
Robert Taraszkiewicz

I. LIMIT WYZNACZONY PRZEZ MSiT DLA KADRY WOJEWÓDZKIEJ
JUNIOREK MŁODSZYCH W JUDO WYNOSI 8 ZAWODNICZEK:

Do kadry na drugi półrocze powołano:

1. Gowarzewska Alicja – UKS Judo Mysłowice złoty medal 2016
2. Kropska Natalia – Czarni Bytom złoty medal 2016
3. Ukuś Agnieszka – Czarni Bytom srebrny medal 2016
4. Walczyk Wiktoria – Czarni Bytom brązowy medal 2016
5. Socha Izabela – Judo Czechowice.D brązowy medal 2016
6. Kuczera Wioletta – Polonia Rybnik brązowy medal 2016
7. Zawidzka Agnieszka – Gwardia Bielsko.B brązowy medal 2016
8. Matejko Natalia – Czarni Bytom złoty medal 2015 i V miejsce 2016
Rezerwa:
1. Tąta Jagoda – UKS Pawłowice złoty medal 2015
2. Pietrzak Klaudia – Feniks Bytom brązowy medal 2015 i V miejsce 2016
3. Malcharczyk Miriam – Feniks Bytom brązowy medal 2015
4. Marciniak Wiktoria – Czarni Bytom V miejsce 2016
5. Żemła Paulina – KJ Koka Jastrzębie V miejsce 2016
6. Księżyk Julia – PM Katowice V miejsce 2016
II. LIMIT WYZNACZONY PRZEZ MSIT DLA KADRY WOJEWÓDZKIEJ
JUNIORÓW MŁODSZYCH W JUDO WYNOSI 11 ZAWODNIKÓW:
Do kadry na drugi półrocze powołano:
1. Binek Jakub – Czarni Bytom złoty medal 2016
2. Kaczor Kacper – Czarni Bytom złoty medal 2016
3. Grodecki Artur – Czarni Bytom srebrny medal 2016
4. Osiak Mateusz – Budowlani Sosnowiec brązowy medal 2016
5. Wala Łukasz – Polonia Rybnik brązowy medal 2016
6. Grzegorzek Miłosz – Gwardia Bielsko.B brązowy medal 2016
7. Kokosza Piotr – Budowlani Sosnowiec złoty medal 2015
8. Penkala Damian – Polonia Rybnik srebrny medal 2015
9. Kocima Filip – UKS Judo Mysłowice brązowy medal 2015
10. Dyr Dorian – Czarni Bytom V miejsce 2016
11. Widuch Kacper – Polonia Rybnik V miejsce 2016
Rezerwa:
1. Piątek Kamil – Gwardia Bielsko.B VII miejsce 2016
2. Andrzejewski Bartosz – Polonia Rybnik VII miejsce 2016
3. Witalis Wojciech – Czarni Bytom VII miejsce 2016
4. Witkowski Bartłomiej – UKS Judo Mysłowice VII miejsce 2016
V-ce Prezes ds. sportowych
Robert Taraszkiewicz

Powołania na zgrupowanie w Żywcu