W DNIACH 24 – 28.11.2015 Z ROCZNIKA 2001-2002 I NA DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI WOJEWÓDZTW MŁODZIKÓW I MŁODZICZEK W KRAKOWIE

W DNIACH 24 – 28.11.2015
Z ROCZNIKA 2001-2002 I NA DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI WOJEWÓDZTW MŁODZIKÓW I MŁODZICZEK W KRAKOWIE

1. Wyjazd do Zakopanego nastąpi autokarem w dniu 24.11.2015 spod hali judo Czarni w Bytomiu.

2. Koszt podróży tam i powrót pokrywają uczestnicy w wysokości 60 zł.

3. W dniu 28.11.2015 nastąpi przejazd z Zakopanego do Krakowa na hale Wisły Kraków, na której odbędą się Drużynowe Mistrzostwa Polski Województw młodzików/czek.

4. Prosimy o potwierdzenie udziału i przejazdu autokarem n/p zawodników/czek do dnia 21.11.2015 na adres Śląskiego Związku Judo.

5. Zawodnicy dojeżdżające indywidualnie winni dojechać na kolację w dniu 24.11.2015 do godziny 1900.

Z poważaniem
Prezes Śląskiego Związku Judo

Zenon Mościński

Powołanie na konsultację druk PDF

LISTA MŁODZIKÓW I MŁODZICZEK POWOŁANYCH NA KONSULTACJĘ SZKOLENIOWĄ DO ZAKOPANEGO W DNIACH 24 – 28.11.2015
waga 36kg
1. Gowarzewska Alicja UKS Mysłowice
2. Ihas Martyna Dąb Dębowiec
waga 40kg
1. Kuczek – Feć Natalia Rydułtowy
2. Makosz Dominika „Czarni” Bytom
3. Rzeszutek Julia Polonia Rybnik
waga 44kg
1.Malcharczyk Miriam Feniks Bytom
2. Pietrzak Klaudia Feniks Bytom
3. Dyrszlag Karolina 13 Zabrze
waga 48kg
1. Binek Agata Ahinsa Tarnowskie Góry
2. Lis Julia Czarni Bytom
3. Batko Dominika 13 Zabrze
waga 52kg
1. Łogożna Zuzanna Polonia Rybnik
2. Żemła Paulina Koka Jastrzębie
waga 57kg
1. Kowalczyk Anna LKS Wyzwolenie Simoradz
2. Frąckiewicz Zuzanna Polonia Rybnik
3. Piątek Zuzanna PTS Janosik Bielsko-Biała
waga 63kg
1. Mikołajczyk Martyna Czechowice Dziedzice
Krochmalska Zuzanna Czarni Bytom
waga 70kg
1. Nolewajka Martyna Czarni Bytom
2. Klabecka Nicola MOSIR Cieszyn
waga +70kg
1. Sitek Karolina UKS Pawłowice
2. Trzeciak Magdalena UKS Pawłowice
3. Rosińska Wiktoria Czarni Bytom
4. Zawidzka Marta PTS Janosik Bielsko-Biała
waga 38kg
1. Sołtysik Łukasz Ahinsa Tarnowskie Góry
2. Wilk Oliwer Czarni Bytom
waga 42kg
1. Wysocki Łukasz Feniks Bytom
2. Dyr Dorian Czarni Bytom
waga 46kg
1. Liniarski Damian UKS „13” Zabrze
2. Wójcik Bartosz Polonia Rybnik
3. Witkowski Bartłomiej UKS Mysłowice
waga 50kg
1.Woś Jakub Czarni Bytom
2. Graca Dawid Czarni Bytom
3. Łoziak Mateusz Czarni Bytom
4. Loska Olaf PTS Janosik Bielsko-Biała
waga 55kg
1. Wigant Łukasz Czarni Bytom
2. Witalis Wojciech Czarni Bytom
waga 60kg
1. Herrman Mateusz Nakano Pogwizdów
2. Dryjański Michał Czarni Bytom
waga 66kg
1. Firlajczyk Kamil LKS Wyzwolenie Simoradz
2. Chryst Bartosz Czarni Bytom
3. Rosa Marcin Budowlani Sosnowiec
waga 73kg
1. Grądzki Wojciech Czechowice Dziedzice
2. Szewców Kacper Czarni Bytom
waga 81kg
1. Czerwiński Karol Budowlani Sosnowiec
2. Łukasik Jakub Czarni Bytom
3.Grzybek Mateusz Nakano Pogwizdów
waga +81kg
1. Kowalski Fabian AZS Katowice
2. Altansukh Marcin Czarni Bytom
3. Bartos Wojciech Czarni Bytom
4. Kowalczyk Aleksander Czarni Bytom
Z poważaniem
V-ce Prezes Śląskiego Związku Judo

Robert Taraszkiewicz