Podajemy skład kadry śląska młodziczek i młodzików w judo na 2016

Kadra Wojewódzka Młodziczek i Młodzików


Kadra Wojewódzka Młodziczek – 2016

36 kg Gowarzewska Alicja UKS Judo Mysłowice

40 kg Ihas Martyna Dąb Dębowiec
Barszcz Katarzyna Czarni Bytom
Piotrowska Natalia Koka Jastrzębie
Mika Karolina Polonia Rybnik

44 kg Woś Małgorzata UKS Ahinsa T. Góry
Gajdamakin Kaja UKS Feniks Bytom
Kura Klaudia Czarni Bytom
Rzeszutek Julia Polonia Rybnik


48 kg
Mohr Matalia Dąb Dębowiec
Stachowska Patrycja Polonia Rybnik
Śmigiel Alicja Dąb Dębowiec
Batko Dominika UKS Trzynastka Zabrze

52 kg Binek Agata Ahinsa Tarnowskie Góry
Kłoda Patrycja UKS Nakano Pogwizdów
Wieczorek Weronika Dąb Dębowiec
Piątek Zuzanna Gwardia Bielsko-Biała

57 kg Gubała Żaneta Czarni Bytom
Konopka Aleksandra AZS AWF Katowice
Gatkiewicz Wiktoria UKS Judo Częstochowa
Klęczyńska Monika Gwardia Bielsko-Biała

63 kg Mikołajczyk Martyna KJ Czechowice Dziedzice
Kozak Aleksandra Koka Jastrzębie
Kaczmarek Alicja Czarni Bytom

70 kg Żydek Jagoda UKS 2 Rudułtowy
Gawlikowska Dominika UKS Ippon Tychy
Dudek Aleksandra KS Budowlani Sonowiec

Powyżej 70 kg Gruszka Sandra PM Katowice

Rezerwa Kutyła Oliwia Koka Jastrzębie
Grzywacz Karina Koka Jastrzębie
Onysk Oliwia Koka Jastrzębie
Tkaczyńska Ewa UKS Judo Częstochowa
Tońska Alicja KS Budowlani Sonowiec
Sypka Natalia Polonia Rybnik
Glubiak Martyna Czarni Bytom
Getka Wiktoria AZS Gliwice
Polonin Olga PM Katowice
Szymala Roksana Polonia Rybnik


Kadra Wojewódzka Młodzików – 2016

38 kg Grela Filip Czarni Bytom

42 kg Kasperczyk Oskar UKS Nakono Pogwizdów
Bandura Maksymilian UKS Pawłowice
Naczyński Bartosz UKS 2 Rydułtowy
Janik Nikodem KJ Czechowice Dziedzice

46 kg Koziołek Wojciech UKS 2 Rydułtowy
Banaszczak Łukasz Czarni Bytom
Kędzierski Jakub UKS Wyzwolenie Simoradz
Liniarski Damian UKS Trzynastka Zabrze

50 kg Loska Olaf PTS Janosik Bielsko-Biała
Łoziak Mateusz Czarni Bytom
Graca Dawid Czarni Bytom
Krawiec Damian Czarni Bytom

55 kg Mazurek Sylwester Nakano Pogwizdów
Żabiński Adam Czarni Bytom
Moskal Patryk UKS Feniks Bytom
Banet Michał Polonia Rybnik

60 kg Zduńczyk Dawid Polonia Rybnik
Kaczmarzyk Baltazar MOSiR Cieszyn
Liberski Dawid KS Budowlani Sosnowiec
Kwiecień Bartłomiej Czarni Bytom

66 kg Gut Jakub AZS Gliwice
Zmudziński Jakub UKS Dwójka Tarnowskie Góry
Suponik Jakub UKS 2 Rydułtowy
Gwóżdż Tomasz UKS 2 Rydułtowy

73 kg Grądzki Wojciech KJ Czechowice Dziedzice
Postrach Bartosz KS Budowlani Sosnowiec
Smaga Jakub PM Katowice
Sosna Wojciech KS Budowlani Sosnowiec

81 kg Marszałek Kamil Czarni Bytom
Szewców Kacper Czarni Bytom

powyżej 81 kg Marciniak Mateusz AZS Gliwice
Kliś Mateusz Feniks Bytom


Rezerwa

Szołtysik Łukasz Ahinsa Tarnowskie Góry
Wilk Oliwer Czarni Bytom
Gargasz Denis Czarni Bytom
Szefer Jonatan Koka Jastrzębie
Klabecki Jan MOSiR Cieszyn
Szymonik Krystian Gwardia Bielsko – Biała
Błacha Mateusz Koka Jastrzębie
Włoka Marcin UKS Judo Mysłowice
Chromik Grzegorz UKS Dwójka Tarnowskie Góry
Szurma Andrzej AZS Gliwice
Opala Jakub UKS Dwójka Tarnowskie Góry
Bonanaty Kacper Gwardia Bielsko – Biała
Goliński Filip Polonia Rybnik
Dyrek Mikołaj Czarni Bytom
Zduńczyk Dawid Polonia Rybnik
Rusinowski Eryk Polonia Rybnik

V-ce Prezes
Ds. Sportowych
Robert Tarszkiewicz

Mistrzostwa Śląska 2016
zestawienie punktacji medalowej oraz ilości startujących