Szanowni Państwo zmieniam stronę związkową w tym kierunku aby była jak najbardziej przejrzysta, ale również aby była wizytówką Śląskiego Związku Judo.

Chcę na stronie zaprezentować wszystkie kluby, nie w formie listy, ale także schludnej wizytówki wraz z oznaczeniem lokalizacji na mapie Śląska.

Planujemy wraz z Zarządem w ten sposób ułatwić wyszukiwanie klubów judo w regionie, bo gdzie jak nie na stronie związkowej powinna znaleźć się taka informacja.

Taki jest zamysł zmian, a co z tego wyjdzie sami ocenicie później.

Poniżej lista klubów zarejestrowanych, proszę o przesyłanie bezpośrednio na mój adres (krzysztof.glaz (at) gmail.com) informacji:

  • Pełna nazwa klubu
  • Dokładny adres
  • Telefon
  • E-mail
  • Adres WWW
  • Logo klubu w formacie JPG lub PNG

zachęcam do wysyłanie powyższych danych

Krzysztof Głaz

Lista klubów członkowskich

  1. AKADEMIA SPORTU W SKOCZOWIE
  2. AKADEMIA SPORTOWA TOP TEAM WODZISŁAW ŚLASKI
  3. AZS GLIWICE
  4. GKS CZARNI BYTOM
  5. JUDO CZELADŹ
  6. KJ KOKA JASTRZĘBIE
  7. KLUB SPORTÓW WALKI „SATORI” JAWORZNO
  8. KS AZS AWF KATOWICE
  9. KS BUDOWLANI SOSNOWIEC
  10. KS CIESZYN
  11. KS GWARDIA BIELSKO-BIAŁA
  12. KS GWARDIA TYCHY
  13. KS KEJZA TEAM RYBNIK
  14. KS POLONIA RYBNIK
  15. KS START CZĘSTOCHOWA
  16. KS WATAHA SOSNOWIEC
  17. KSJ CZECHOWICE- DZIEDZICE
  18. LKS POLONIA ŁAZISKA
  19. LUKS TURZE
  20. LKS WYZWOLENIE SIMORADZ
  21. MKS PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE
  22. MKS „WILKI” WILKOWICE
  23. MOS BĘDZIN
  24. MTS PŁOMIEŃ MILOWICE
  25. PTS JANOSIK BIELSKO-BIAŁA
  26. ROAN FIGHT CLUB KATOWICE
  27. SS DĄB DĘBOWIEC
  28. UKS „DWÓJKA” TARNOWSKIE GÓRY
  29. UKS 33 MIECHOWICE
  30. UKS 54 „FENIKS” BYTOM
  31. UKS AHINSA TARNOWSKIE GÓRY
  32. UKS CENTRUM WISŁA
  33. UKS DOJO PIEKARY ŚLĄSKIE
  34. UKS DWÓJKA RYDUŁTOWY
  35. UKS IPPON TYCHY
  36. UKS JUDO ŚWIĘTOCHŁOWICE
  37. UKS JUDO CZĘSTOCHOWA
  38. UKS JUDO MYSŁOWICE
  39. UKS JUDO PAWŁOWICE
  40. UKS JUDO TEAM GLIWICE
  41. UKS NAKANO POGWIZDÓW
  42. UKS ORLIK SP 3 BYTOM
  43. UKS PMDK IKIZAMA W RADZIONKOWIE
  44. UKS SOKÓŁ PISARZOWICE
  45. UKS SUSZEC
  46. UKS JUDO TRYNEK
  47. UKS „KATAGURUMA” GLIWICE
  48. TOWARZYSTWO SPORTOWE JUDO ŻYWIEC
  49. WKS „OLIMPIC GYM” ŻORY
  50. WTJ SATORI WODZIASŁAW