9 czerwca odbyły się w Bytomiu Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, poniżej zestawienie miejsc medalowych.


9 czerwca odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików.
A oto miejsca medalowe:

-36 kg
1 miejsce
Słowiak Aleksandra klub MOSiR Bochnia
2 miejsce
Przewoźnik Klaudia UKS ASW Judo Jasło
3 miejsce
Pietryga Justyna klub AZS Gliwice
3 miejsce
Gruszczyńska Wiktoria klub AZS Gliwice
40 kg
1 miejsce
Cichy Karolina klub Ahinsa Tarnowskie Góry
2 miejsce
Nocula Joanna klub UKS ASW Judo Jasło
3 miejsce
Żrebiec Marlena klub UKS MOSiR Jasło

-44 kg
1 miejsce
Śliwa Barbara klub MOSiR Jasło
2 miejsce
Majcher Danuta klub Jordan Kraków
3 miejsce
Koniecka Wiktoria klub Koka Jastrzębie Zdrój
3miejsce
Klimek Zuzanna klub TS Wisła Kraków

-48 kg
1 miejsce
Kuczera Wioletta klub KS Polonia Rybnik
2 miejsce
Ukuś Agnieszka klub Czarni Bytom
3 miejsce
Makosz Agnieszka klub GKS Czarni Bytom
3 miejsce
Motkowicz Julia klub UKS MOSiR Jasło

-52 kg
1 miejsce
Polak Magdalena klub UKS Katana Sułkowice
2 miejsce
Pogłódek Justyna klub Judo Wolbrom
3 miejsce
Błaszczyk Małgorzata klub UKS Centrum Wisła
3 miejsce
Gunia Jagoda klub UKS 15 Krosno

-57 kg
1 miejsce
Rams Zuzanna klub Judo Wolbrom
2 miejsce
Maciąg Weronika klub Judo Wolbrom
3 miejsce
Grabowska Jessica klub UKS Grot Kraków
3 miejsce
Grabowska Aleksandra klub Akademia Judo Rzeszów

-63 kg
1 miejsce
Kaczyńska Magdalena klub Koka Jastrzębie Zdrój
2 miejsce
Samonek Magdalena AZS Gliwice
3 miejsce
Ozga Natalia GKS Czarni Bytom
3 miejsce
Kuczera Klaudia klub KS Polonia Rybnik
-70 kg
1 miejsce
Sobalska Karolina klub TS Wisła Kraków
2 miejsce
Górska Klaudia klub Budowlani Sosnowiec
3 miejsce
Gołąb Justyna klub GKS Czarni Bytom

+70 kg
1 miejsce
Lis Wiktoria klub Budowlani Sosnowiec
2 miejsce
Zawidzka Agnieszka klub Gwardia Bielsko-Biała
3 miejsce
Woźny Kamila klub UKJ Millenium Rzeszów
3 miejsce
Rduch Monika klub Ahinsa Tarnowskie Góry

+81 kg
1 miejsce
Jakubek Paweł klub GKS Czarni Bytom
2 miejsce
Grodecki Artur klub GKS Czarni Bytom
3 miejsce
Koziołek Bartosz klub Pałac Młodzieży Katowice
3 miejsce
Wejstand Bogdan klub GKS Czarni Bytom
-81 kg
1 miejsce
Grychnik Wojciech klub GKS Czarni Bytom
2 miejsce
Kejza Paweł klub Polonia Rybnik
3 miejsce
Grzegorzek Miłosz klub Gwardia Bielsko-Biała
3 miejsce
Łaski Rafał klub Pałac młodzieży Katowice
-73 kg
1 miejsce
Knap Paweł klub GKS Czarni Bytom
2 miejsce
Barchański Mateusz klub Koka Jastrzębie Zdrój
3 miejsce
Jakliński Wojciech klub UKS Wolania
3 miejsce
Lisiński Mikołaj klub AZS Gliwice

–66 kg
1 miejsce
Querfelli Kerim klub Jordan Kraków
2 miejsce
Czekała Mikołaj klub GKS Czarni Bytom
3 miejsce
Nowicki Maciej klub UKS 48 Częstochowa
3 miejsce
Aleksandrowicz Daniel klub UKS 48 Częstochowa

-60 kg
1 miejsce
Zajączkowski Dawid klub MOSiR Bochnia
2 miejsce
Sokół Dawid klub UKS Judo Wolbrom
3 miejsce
Kiersnowski Wojciech klub AZS Gliwice
3 miejsce
Choma Oliwer klub MOSiR Bochnia

-55 kg
1 miejsce
Skocz Sławomir klub TS Wisła Kraków
2 miejsce
Dziarnaga Arkadiusz klub Błękitni Tarnów
3 miejsce
Kuczera Damian klub Dąb Dębowiec
3 miejsce
Bachleda Adam klub Yamabushi Zakopane

-50 kg
1 miejsce
Drzymał Paweł klub GKS Czarni Bytom
2 miejsce
Lochmajer Oliwer klub AZS Gliwice
3 miejsce
Pawłowski Filip klub Żak Kielce
3 miejsce
Buczek Dawid klub MOSiR Bochnia

-46 kg
1 miejsce
Drąg Arkadiusz klub Akademia judo Rzeszów
2 miejsce
Kluś Krystian klub Yamabushi Zakopane
3 miejsce
Gemza Łukasz klub GKS Czarni Bytom
3 miejsce
Leśniowski Michał klub Błękitni Tarnów

-42 kg
1 miejsce
Wala Łukasz klub Polonia Rybnik
2 miejsce
Salisz Mateusz klub GKS Czarni Bytom
3 miejsce
Aghajanyan Gurgen klub UKS 15 Krosno
3 miejsce
Szołtysek Filip klub Pałac Młodzieży Katowice

-38 kg
1 miejsce
Flejma Bolesław klub UKS 15 Krosno
2 miejsce
Bzura Marcel klub Budowlani Sosnowiec
3 miejsce
Osiak Mateusz klub MOSiR Mysłowice
3 miejsce
Barczyk Jan klub UKS Judo Wolbrom