Sekcja Judo Miejskiego Ośrodka Sportu w Mysłowicach 26 listopada br. zaprosiła 30 klubów sportowych do rywalizacji w MISTRZOSTWACH MIASTA MYSŁOWICE pod patronatem prezydenta miasta Mysłowice Edwarda Lasoka. W zawodach wystartowało 437 zawodników i zawodniczek. Judocy z Mysłowic sprawdzili się organizacyjnie i sportowo i udowodnili tym, że judo w Mysłowicach jest prężne i coraz bardziej rośnie w siłę sportową.

Wyniki Indywidualne

GRUPA WIEKOWA – U9 – rocznik 2002-2003

– 21 kg (2 zaw) 1 – Brzoza Marek – UKS Fair Play Rybnik
2 – Jakubski Jakub – UKS Judo 48 Częstochowa

– 24 kg (5 zaw) 1 – Gabor Kacper – UKS Grot Kraków
2 – Daniel Dytko – MOSiR Mysłowice
3 – Moskal Jakub – TS Wisła Kraków

– 27 kg (10 zaw) 1 – Czyż Jakub – KS Dąb Dębowiec
2 – Czyżyk Domini – MOSiR JJ Mysłowice
3 – Zawada Patryk – AZS Opole
3 – Sikora Oskar – MOSiR JJ Mysłowice

– 30 kg(17zaw) 1 – Gabor Oskar – UKS Grot Kraków
2 – Górka Daniel – AZS Opole
3 – Pilch Dawid -Dąb Dębowiec
3 –Ziółkowski Jakub – AZS Opole

33 kg (12 zaw) 1- Salkiewicz Filip – AZS Opole
2 – Świątek Filip – AZS Opole
3 – Łoska Olaf – MOSIR Judo Czechowice – Dziedzice
3 – Gibała Rafał – MOSiR Bochnia

36 kg (3 zaw) 1 – Karaś Kacper – TS Wisła Kraków
2 – Kornes Oskar – PMDK Będzin
3 – Haczek Rafał – KTS Hejnał Kęty

39 kg ( 3 zaw) 1 – Smaga Jakub – TS Wisła Kraków
2 – Dawidziuk Karol – UKS Fair Play Rybnik
3 – Krawiec Damian – GKS Czarni Bytom

+39kg ( 9zaw) 1 – Kłysz Michał – UKS 2 Tarnowskie Góry
2 – Muzolf Kamil – AZS Opole
3 – Żmudziński Jakub – UKS 2 Tarnowskie Góry
3 – Kapela Błażej – AZS Gliwice

24 kg (1 zaw) 1 – Śmigiel Alicja – Dąb Dębowiec

27 kg (2 zaw) 1 – Goważewska Alicja – MOSiR Mysłowice
2 – Ihas Martyna – Dąb Dębowiec

30 kg (4 zaw) 1 – Mohr Natalia – Dąb Dębowiec
2 – Rybicka Jagoda – AZS Opole
3 – Konfisz Amelia – AZS Opole

33 kg ( 3 zaw) 1- Binek Agata – UKS Ahinsa Tarnowskie Góry
2 – Wątorek Oliwia – MOSiR Bochnia
3 – Toja Ewelina – MOSiR Mysłowice

36kg (2 zaw) 1 – Gawlikowska Dominika – UKS Ippon Tychy
2 – Miążek Maja – AZS Opole

+36 kg ( 3zaw) 1 – Mikołajczyk Martyna – MOSIR Judo Czechowice – Dziedzice
2 – Marynowicz Alicja – AZS Opole
3 – Szyndler Anna – AZS Opole

GRUPA WIEKOWA – U11 – rocznik 2000-2001

30 kg (2 zaw) 1- Dyr Dorian – GKS Czarni Bytom
2 – Skorupa Paweł – AZS Gliwice

33 kg ( 17 zaw) 1- Knapik Marek – UKS Dojo Piekary Śląskie
2 – Chryst Bartosz – UKS Dojo Piekary Śląskie
3 – Szczota Bartosz – KS Budowlani Sosnowiec
3 – Kostenko Artur – GKS Czarni Bytom

36 kg (15 zaw) 1 – Kocima Filip – MOSiR Mysłowice
2 – Pankowski Jakub – AZS Opole
3 – Barcikowski Waldemar – AZS Opole
3 – Nycz Bartłomiej – UKS Sokół Pisarzowice

39 kg (15 zaw) 1 – Binek Jakub – UKS Ahinsa Tarnowskie Góry
2 – Moskal Michał -TS Wisła Kraków
3- Gwóźdź Kamil – TS Wisła Kraków
3 – Przybylski Bartłomiej – MOSiR JJ Mysłowice

42 kg ( 14 zaw) 1 – Adamczyk Maciej – UKS Grot Kraków
2 – Niedźwiedź Sebastian – GKS Czarni Bytom
3 – Kluka Mateusz – MOSiR Cieszyn
3 – Berlanka Piotr – AZS Opole

45 kg ( 7zaw) 1 – Majchrzak Jakub – PM Katowice
2 – Bujoczek Jakub – GKS Czarni Bytom
3 – Wiśniewski Michał – UKS Ippon Tychy
3 – Czubaszewicz Szymon- GKS Czarni Bytom

48 kg ( 10 zaw) 1 – Wieja Kamil – UKS Grot Kraków
2 – Podkowski Jakub – MOSiR Cieszyn
3 – Kowalski Artur – UKS 2 Tarnowskie Góry
3 – Krześ Filip – UKS Judo 48 Częstochowa

51 kg ( 5 zaw) 1 – Nosalski Jakub – MOSiR Bochnia
2 – Skuariak Martin – Judo DDM Czeski Cieszyn
3 – Stryczek Bartosz – KS Gwardia Bielsko Biała

+51 kg ( 18 zaw) 1 – Kućmierz Adam – AZS Opole
2 – Kozłowski Mateusz – AZS Opole
3 – Pośpiech Krzysztof – UKS 2 Tarnowskie Góry
3 – Dobosz Sebastian – UKS Grot Kraków

27 kg ( 1 zaw) 1 – Szlachta Nikola – TS Wisław Kraków

30 kg ( 3 zaw) 1 – Pudełko Aleksandra – UKS Sokół Pisarzowice
2 – Szlachta Paulina – TS Wisła Kraków
3 – Wszołek Izabela – MOSiR Bochnia

33 kg (4 zaw) 1 – Walczyk Wiktoria – GKS Czarni Bytom
2 – Grygierzec Julia – MOSIR Judo Czechowice – Dziedzice
3 – Kowalczyk Anna – LKS Wyzwolenie Simoradz

39 kg (3 zaw) 1 – Kropska Natalia – GKS Czarni Bytom
2 – Królica Natalia – UKS Judo 48 Częstochowa
3 Helak Monika – MOSiR JJ Mysłowice

36 kg (7 zaw) 1 – Matejko Natalia – UKS Dojo Piekary Śląskie
2 – Myśliwiec Alicja – AZS Opole
3 – Żydek Aleksandra – UKS Dojo Piekary Śląskie
3 Kłosińska Natalia – UKS Trampkarz Zabrze

42 kg ( 2 zaw) 1 – Wiśniewska Milena – GKS Czarni Bytom
2 – Kowalska Julia – UKS Ippon Tychy

45 kg (2 zaw) 1 – Sokołowska Julia – UKS Trampkarz Zabrze
2 – Nolewajka Martyna – UKS Ahinsa Tarnowskie Góry

48kg ( 1 zaw) 1 – Smolarz Nicola – GKS Czarni Bytom

+48 kg ( 7 zaw) 1 – Głogowska Karolina – UKS Dojo Piekary Śląskie
2 – Leszczak Daria – UKS Trampkarz Zabrze
3 – Królica Karolina – UKS Judo 48 Częstochowa
3 – Tkacz Julia – AZS Opole

GRUPA WIEKOWA – U13 – rocznik 1998-1999

38 kg (15 zaw) 1 – Wójcik Jakub – MOSIR Judo Czechowice – Dziedzice
2 – Osiak Mateusz – MOSiR Mysłowice
3 – Czarnecki Miłosz – GKS Czarni Bytom
3 – Bzura Marcel – KS Budowlani Sosnowiec

42 kg ( 17 zaw) 1 – Salisz Mateusz – GKS Czarni Bytom
2 – Wala Łukasz – Polonia Rybnik
3 – Majder Jakub – GKS Czarni Bytom
3 – Wilczyński Piotr – AZS Gliwice

46 kg (12 zaw) 1 – Karaś Bartosz – TS Wisła Kraków
2 – Jesionek Stanisław – AZS Opole
3 – Kaczor Kacper – GKS Czarni Bytom
3 – Drzymał Paweł – GKS Czarni Bytom

50 kg ( 17 zaw) 1 – Kozak Krzysztof – MOSiR Bochnia
2 – Lochmajer Oliwer – AZS Gliwice
3 – Gawęda Jakub – KTS Hejnał Kety
3 – Kuczera Damian – Dąb Dębowiec

55 kg (16 zaw) 1 – Skocz Sławomir – TS Wisła Kraków
2 – Choma Oliwer – MOSiR Bochnia
3 – Kalus Dorian – GKS Czarni Bytom
3 – Turek Roland – UKS Ippon Tychy

60 kg (9 zaw) 1 – Adamów Michał – AZS Opole
2 – Nowicki Maciej -UKS Judo 48 Częstochowa
3 – Grzelak Maciej – GKS Czarni Bytom
3 – Dziarmaga Arkadiusz – KS Błękitni Tarnów

66 kg (9 zaw) 1 – Kiersnowski Wojciech – AZS Gliwice
2 – Więcławik Kamil – AZS Gliwice
3 – Grzywacz Michał – UKS Judo 48 Częstochowa
3 – Kapela Szymon – AZS Gliwice

73 kg ( 2 zaw) 1 – Knap Paweł – GKS Czarni Bytom
2 – Długosz Kamil – MOSiR Mysłowice

81 kg ( 3 zaw) 1 – Kejza Paweł – Polonia Rybnik
2 – Łaski Rafał – PM Katowice
3 – Koziołek Bartosz – PM Katowice

+81 kg (3 zaw) 1 – Grodecki Artur – GKS Czarni Bytom
2 – Zalasiński Jakub – UKS Judo 48 Częstochowa
3 – Jakubek Paweł – GKS Czarni Bytom

36 kg(2zaw) 1 – Gruszczyńska Wiktoria – UKS Trampkarz Zabrze
2 – Pietryga Justyna – UKS Trampkarz Zabrze

40 kg ( 7 zaw) 1- Nowicka Dominka – MOSiR Mysłowice
2 – Szczepanik Monika – PM Tarnów
3 – Cichy Karolina – UKS Ahinsa Tarnowskie Góry

44 kg ( 5 zaw) 1 – Bobilewicz Karolina – TS Wisła Kraków
2 – Klimek Zuzia – TS Wisła Kraków
3 – Ukuś Agnieszka -GKS Czarni Bytom
3 – Krawczyk Marta -MOSiR Bochnia

48 kg (6zaw) 1 – Sójka Weronika – MOSiR Mysłowice
2 – Bocek Weronika – LKS Wyzwolenie Simoradz
3 – Baniak Karolina – MOSiR Bochnia
3 – Wilk Oliwia – GKS Czarni Bytom

52 kg ( 7zaw) 1 – Niemczyk Ala – MOSIR Judo Czechowice – Dziedzice
2 – Klimek Julia – TS Wisła Kraków
3 – Wantulok Patrycja – Dąb Dębowiec
3 – Marko Marta – Dąb Dębowiec

57 kg (3zaw) 1- Samonek Magdalena – UKS Trampkarz Zabrze
2 – Mieszczak Martyna – GKS Czarni Bytom
3 – Ozga Natalia – GKS Czarni Bytom

+70 kg( 2 zaw) 1- Kramarczyk Natalia – LKS Wyzwolenie Simoradz
2 – Gołob Justyna – GKS Czarni Bytom

GRUPA WIEKOWA – U15 – rocznik 1996-1997
46 kg (7 zaw) 1 – Lewandowski Adrian – MOSiR Mysłowice
2 – Kułaga Filip – PM Tarnów
3 – Łasocha Arek – Polonia Rybnik
3 – Padoł Maciej – GKS Czarni Bytom

50 kg (3 zaw) 1 – Szczepaniuk Wojciech – MOSiR Mysłowice
2 – Salisz Mariusz – GKS Czarni Bytom
3 – Ślusarski Patryk – AZS Gliwice

55kg (7 zaw) 1 – Florkowski Remigiusz – GKS Czarni Bytom
2 – Bury Bartłomiej – Polonia Rybnik
3 – Zieliński Wojciech – MOSiR JJ Mysłowice
3 – Garlacz Konrad – KTS Hejnał Kety

60 kg (12 zaw) 1 – Muszyński Seweryn – GKS Czarni Bytom
2 – Borowski Paweł – Polonia Rybnik
3 – Aksamit Tomasz – PM Tarnów
3 – Kurczyk Piotr – GKS Czarni Bytom

66kg ( 12zaw) 1- Czerniawski Tomasz – AZS Warszawa
2 – Kubicki Patryk – AZS Gliwice
3 – Pękala Miłosz – KS Błękitni Tarnów
3 – Lipa Arkadiusz – MOSiR Cieszyn

73 kg (2 zaw) 1 – Wawrzyniak Dominik – GKS Czarni Bytom
2 – Sala Łukasz MOSiR JJ Mysłowice

81 kg (2 zaw) 1-Jagieło Michał – GKS Czarni Bytom
2 – Górecki Dawid – Polonia Rybnik

90 kg ( 5 zaw) 1- Gruda Marcin – AZS Warszawa
2 – Koźlik Mateusz – GKS Czarni Bytom
3 – Lubiński Marcin – MOSiR Mysłowice

+90 kg (3zaw) 1- Kubica Ryszard – Dąb Dębowiec
2 – Taraszkiewicz Michał – PM Katowice
3 – Stuchlik Mateusz – GKS Czarni Bytom

44 kg (2zaw) 1 – Bobilewicz Karolina – TS Wisła Kraków
2 – Klabecka Julia – MOSiR Cieszyn

48 kg (1 zaw) 1 – Kowalska Ilona – MOSiR Bochnia

52 kg (6zaw) 1- Lewandowska Alicja – MOSiR Mysłowice
2 – Klimek Julia – TS Wisła Kraków
3 – Kolaczek Magdalena – Dąb Dębowiec
3 – Pawłowska Klaudia – KS Budowlani Sosnowiec

57 kg (5zaw) 1- Głaska – Zielińska Klaudia – AZS Warszawa
2 – Witasik Agnieszka – KTS Hejnał Kety
3 – Walotek Marta – KS Budowlani Sosnowiec

63 kg (4zaw) 1 – Gajdek Karolina – MOSiR Cieszyn
2 – Sitko Justyna – KS Budowlani Sosnowiec
3 – Nowicka Klaudia – UKS Judo 48 Częstochowa

70 kg (2 zaw) 1- Bożek Marta – UKS Ippon Tychy
2 – Grameczny Simona – Racibórz

Punktacja drużynowa
1 GKS Czarni BYTOM
2. AZS OPOLE
3. TS Wisła Kraków
4 MOSiR Mysłowice