W dniach 21 i 22 kwietnia br w Krakowie rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Młodzików. Przedstawiamy wyniki zawodników naszego regionu.


W dniach 21 i 22 kwietnia br w Krakowie rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Młodzików. Przedstawiamy wyniki zawodników naszego regionu.

kobiety, waga: -36kg – 10 zawodników
7. Lisiecka Daria Gwardia Bielsko-Biała

kobiety, waga: -40kg – 14 zawodników
2. Nowicka Dominika MOSiR Mysłowice
3. Cichy Karolina UKS Judo „AHINSA” Tarnowskie Góry

kobiety, waga: -44kg – 25 zawodników
3. Dorabiała Nicole Polonia Rybnik

kobiety, waga: -48kg – 31 zawodników
5. Kuczera Wioletta Polonia Rybnik

kobiety, waga: -52kg – 26 zawodników
5. Niemczyk Alicja K.S. Judo Czechowice-Dziedzice

kobiety, waga: -57kg – 18 zawodników
7. Marciniak Wiktoria UKS 54 „FENIKS” Bytom

kobiety, waga: -63kg – 16 zawodników
1. Kabata Klaudia GKS Czarni Bytom
5. Klimczak Marta GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: -70kg – 9 zawodników
1. Dziopa Paulina GKS Czarni Bytom
7. Gołąb Justyna GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: +70kg – 9 zawodników
5. Zawidzka Agnieszka Gwardia Bielsko-Biała
7. Górska Klaudia Budowlani Sosnowiec

mężczyźni, waga: -38kg – 48 zawodników
1. Szołtysek Filip MKS Pałac Młodzieży Katowice
3. Wójcik Jakub K.S. Judo Czechowice-Dziedzice

mężczyźni, waga: -42kg – 34 zawodników
3. Salisz Mateusz GKS Czarni Bytom
3. Wala Łukasz Polonia Rybnik

mężczyźni, waga: -46kg – 52 zawodników
3. Kaczor Kacper GKS Czarni Bytom
5. Gemza Łukasz GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: -50kg – 42 zawodników
– BRAK WYNIKÓW

mężczyźni, waga: -55kg – 56 zawodników
– BRAK WYNIKÓW

mężczyźni, waga: -60kg – 56 zawodników
– BRAK WYNIKÓW

mężczyźni, waga: -66kg – 33 zawodników
5. Kapela Szymon AZS Gliwice

mężczyźni, waga: -73kg – 23 zawodników
7. Barwacz Oskar Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury Judo Radzionków Radzionków
7. Knap Paweł GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: -81kg – 19 zawodników
1. Grychnik Wojciech GKS Czarni Bytom
2. Kejza Paweł Polonia Rybnik
7. Grzegorzek Miłosz Gwardia Bielsko-Biała
7. Koziołek Bartosz MKS Pałac Młodzieży Katowice

mężczyźni, waga: +81kg – 13 zawodników
3. Karpierz Patryk K.S. „KODOKAN” Gliwice
7. Grodecki Artur GKS Czarni Bytom