Poniżej wyniki Mistrzostw Śląska kobiet i mężczyzn w kategorii młodzik, junior mł, junior natomiast w załącznikach pełne dane z podsumowaniem klubowym.

Młodzicy

kategoria wagowa -38 kg
Złoty medal
Maciej Knapik UKS Dojo Piekary Śląskie
Srebrny medal
Mateusz Osiak MOSiR Mysłowice
Brązowe medale
Bartosz Szczota KS Budowlani Sosnowiec
Mikołaj Wykupil KJ Czechowice Dziedzice

kategoria wagowa -42 kg
Złoty medal
Jakub wójcik KJ Czechowice Dziedzice
Srebrny medal
Jakub Binek Ahinsa Tarnowskie Góry
Brązowe medale
Marcel Bzura KS Budowlani Sosnowiec
Filip Kocima MOSiR Mysłowice

kategoria wagowa -46 kg
Złoty medal
Łukasz Wala Polonia Rybnik
Srebrny medal
Wojciech Nowak LKS Wyzwolenie Simoradz
Brązowe medale
Piotr Kokosza KS Budowlani Sosnowiec
Filip Szołtysek MKS Pałac Młodzieży Katowice

kategoria wagowa -50 kg
Złoty medal
Konrad Życzyński Polonia Rybnik
Srebrny medal
Kacper Widuch Polonia Rybnik
Brązowe medale
Jakub Bujoczek GKS Czarni Bytom
Kacper Kaczor GKS Czarni Bytom

kategoria wagowa -55 kg
Złoty medal
Kajetan Wichrowski GKS Czarni Bytom
Srebrny medal
Kamil Piątek Gwardia Bielsko Biała
Brązowe medale
Michał Dyas GKS Czarni Bytom
Michał Cieślar GKS Czarni Bytom

kategoria wagowa -60 kg
Złoty medal
Mariusz Polok LKS Wyzwolenie Simoradz
Srebrny medal
Dawid Kuca KS Budowlani Sosnowiec
Brązowe medale
Sambor Dyr GKS Czarni Bytom
Kajetan Mika Polonia Rybnik

kategoria wagowa -66 kg
Złoty medal
Łukasz Dworaczek GKS Czarni Bytom
Srebrny medal
Paweł Lutostański Polonia Rybnik
Brązowe medale
Michał Masek GKS Czarni Bytom
Wojciech Jędyk MOSiR Mysłowice

kategoria wagowa -73 kg
Złoty medal
Nikodem Bożek KS MOSiR Cieszyn
Srebrny medal
Sylwester Włodarczyk Gwardia Bielsko Biała
Brązowe medale
Kamil Stefaniszyn AZS Gliwice
Paweł Walotek KS Budowlani Sosnowiec

kategoria wagowa +81 kg
Złoty medal
Miłosz Grzegorzek Gwardia Bielsko Biała
Srebrny medal
Paweł Jakubek GKS Czarni Bytom
Brązowe medale
Artur Górecki GKS Czarni Bytom

Juniorzy Młodsi

kategoria wagowa -46 kg
Złoty medal
Patryk Łoziak GKS Czarni Bytom
Srebrny medal
Mariusz Salisz GKS Czarni Bytom
Brązowe medale
Jakub Majder GKS Czarni Bytom

kategoria wagowa -50 kg
Złoty medal
Patryk Walczyk GKS Czarni Bytom
Srebrny medal
Adrian Lewandowski AZS Gliwice
Brązowe medale
Szymon Gruszczyński PM Katowice
Paweł Drzymał GKS Czarni Bytom

kategoria wagowa -55 kg
Złoty medal
Dawid Pękala UKS PTG Sokół Pisarzowice
Srebrny medal
Dominik Grzywacz KJ Koka Jastrzębie
Brązowe medale
Mariusz Salisz GKS Czarni Bytom
Konrad Kołaczyk KJ Koka Jastrzębie

kategoria wagowa -60 kg
Złoty medal
Maciej BorówkaGKS Czarni Bytom
Srebrny medal
Patryk Ślusarski AZS Gliwice
Brązowe medale
Dawid Zykubek KJ Koka Jastrzębie
Oskar Burzyk GKS Czarni Bytom

kategoria wagowa -66 kg
Złoty medal
Paweł Wawrzyczek KJ Czechowice Dziedzice
Srebrny medal
Szymon Skórka GKS Czarni Bytom
Brązowe medale
Piotr Kurczyk GKS Czarni Bytom
Kamil Muchewicz KJ Czechowice Dziedzice

kategoria wagowa -73 kg
Złoty medal
Patryk Kubicki AZS Gliwice
Srebrny medal
Arkadiusz Lipa KS MOSiR Cieszyn
Brązowe medale
Wojciech Tomala KJ Czechowice Dziedzice
Paweł Kurtyka GKS Czarni Bytom

kategoria wagowa -81 kg
Złoty medal
Paweł Borowski Polonia Rybnik
Srebrny medal
Wojciech Grychnik GKS Czarni Bytom
Brązowe medale
Paweł Bujoczek GKS Czarni Bytom
Dominik Wawrzyniak GKS Czarni Bytom

kategoria wagowa 90 kg
Złoty medal
Kacper Szczurowski AZS Gliwice
Srebrny medal
Michał Głowavcki AZS Gliwice
Brązowe medale
Ryszard Kubica KJ Koka Jastrzębie
Daniel Kejza Polonia Rybnik

kategoria wagowa +90 kg
Złoty medal
Dominik Majowski GKS Czarni Bytom
Srebrny medal
Mikołaj Górski GKS Czarni Bytom
Brązowe medale
Krzysztof Kawczyk GKS Czarni Bytom
Dawid Misztal GKS Czarni Bytom

Juniorzy

kategoria wagowa -60 kg
Złoty medal
Jędrzej LewickiAZS Gliwice
Srebrny medal
Patryk Godek GKS Czarni Bytom
Brązowe medale
Andrzej Hruby KS Budowlani Sosnowiec

kategoria wagowa -66 kg
Złoty medal
Artur Drogowski KJ Koka Jastrzębie
Srebrny medal
Adrian Wala Polonia Rybnik
Brązowe medale
Przemysław Frysztacki Polonia Rybnik

kategoria wagowa -73 kg
Złoty medal
Sebastian Gwóźdź GKS Czarni Bytom
Srebrny medal
Paweł Borowicz GKS Czarni Bytom
Brązowe medale
Szymon Bury Polonia Rybnik
Dawid Swaczyna KS Budowlania Sosnowiec

kategoria wagowa -81 kg
Złoty medal
Pękala Szymon UKS PTG Sokół Pisarzowice
Srebrny medal
Arkadiusz Szyszkowski AZS Gliwice
Brązowe medale
Pękala Wojciech UKS PTG Sokół Pisarzowice

kategoria wagowa -90 kg
Złoty medal
Piotr Kuczera Polonia Rybnik
Srebrny medal
Piotr Czyżowicz GKS Czarni Bytom
Brązowe medale
Tomasz Dobrzyński KS Budowlani Sosnowiec

kategoria wagowa -100 kg
Złoty medal
Kłoczko Grzegorz GKS Czarni Bytom
Srebrny medal
Mikołaj Fajferek Gwardia Bielsko Biała

kategoria wagowa +100 kg
Złoty medal
Grzegorz Słabiak GKS Czarni Bytom
Srebrny medal
Mateusz Turek KJ Czechowice Dziedzice
Brązowe medale
Jonatan Rajski KS Budowlani Sosnowiec

Młodziczki

kategoria wagowa -36 kg
złoty medal
Wiktoria Kaczmarczyk AZS Gliwice
srebrny medal
Justyna Pietryga AZS Gliwice

kategoria wagowa -40 kg
złoty medal
Natalia Kropska GKS Czarni Bytom
srebrny medal
Natalia Matejko GKS Czarni Bytom
brązowe medale
Wiktoria Walczyk GKS Czarni Bytom

kategoria wagowa -44 kg
złoty medal
Karolina Cichy GKS Czarni Bytom
srebrny medal
Sara Jarząb MOSiR Mysłowice
brązowe medale
Sandra Demska AZS Gliwice

kategoria wagowa -48 kg
złoty medal
Wiktoria Bandura UKS Judo Pawłowice
srebrny medal
Izabela Socha KJ Czechowice Dziedzice
brązowe medale
Martyna Żurek UKS 2 Tarnowskie Góry
Oliwia Wilk GKS Czarni Bytom

kategoria wagowa -52 kg
złoty medal
Wioletta Kuczera Polonia Rybnik
srebrny medal
Aleksandra Więcek KJ Czechowice Dziedzice
brązowe medale
Anna Dyrszlag AZS Gliwice

kategoria wagowa -57 kg
złoty medal
Wiktoria Marciniak Feniks Bytom
srebrny medal
Alicja Niemczyk KJ Czechowice Dziedzice
brązowe medale
Karolina Hulin MOSiR Mysłowice
Karolina Królica UKS judo 48 Częstochowa

kategoria wagowa -63 kg
złoty medal
Karolina Głogowska GKS Czarni Bytom
srebrny medal
Magdalena Kaczyńska KJ Koka Jastrzębie
brązowe medale
Martyna Mieszczak GKS Czarni Bytom

kategoria wagowa -70 kg
złoty medal
Magdalena Samonek AZS Gliwice
srebrny medal
Oliwia Woźniak GKS Czarni Bytom

kategoria wagowa +70 kg
złoty medal
Agnieszka Zawidzka Gwardia Bielsko Biała
srebrny medal
Klaudia Górska KS Budowlani Sosnowiec
brązowe medale
Monika Rduch Ahinsa Tarnowskie Góry

Juniorki młodsze

kategoria wagowa -40 kg
medal złoty
Klaudia Nowak LKS Wyzwolenie Simoradz
medal srebrny
Wiktoria Gruszczyńska AZS Gliwice

kategoria wagowa -44 kg
medal złoty
Dominika Nowicka MOSiR Mysłowice

kategoria wagowa -48 kg
medal złoty
Weronika Krawczyk KJ Koka Jastrzębie
medal srebrny
Julia Klabecka KS MOSiR Cieszyn
medale brązowe
Klaudia Pawłowska KS Budowlani Sosnowiec
Patrycja Górnik KJ Koka Jastrzębie

kategoria wagowa -52 kg
medal złoty
Julia Kowalczyk Polonia Rybnik
medal srebrny
Zuzanna Komarek Polonia Rybnik
medale brązowe
Paulina Kobielska Gwardia Bielsko Biała
Magdalena Kolaczek Stowarzyszenie Sportowe Dąb Dębowiec

kategoria wagowa -57 kg
medal złoty
Marta Wykupil KJ Czechowice Dziedzice
medal srebrny
Alicja Lewandowska AZS Gliwice
medale brązowe
Agnieszka Makosz GKS Czarni Bytom
Weronika Sójka MOSiR Mysłowice

kategoria wagowa -63 kg
medal złoty
Klaudia Kabata GKS Czarni Bytom
medal srebrny
Karolina Gajdek KS MOSiR Cieszyn
medale brązowe
Paulina Włodarczyk Gwardia Bielsko Biała
Anna Piela Gwardia Bielsko Biała

kategoria wagowa -70 kg
medal złoty
Magdalena Porembska GKS Czarni Bytom
medal srebrny
Gabriela Sosnal AZS Gliwice
medale brązowe
Dominika Giesa AZS Gliwice

kategoria wagowa +70 kg
medal złoty
Daria Tyman GKS Czarni Bytom
medal srebrny
Dominika Litwin GKS Czarni Bytom
medale brązowe
Wiktoria Lis Ks Budowlani Sosnowiec

Juniorki

kategoria wagowa -48 kg
medal złoty
Maja Rasińska Gwardia Bielsko Biała

kategoria wagowa -52 kg
medal złoty
Magdalena Giec KS Budowlani Sosnowiec
medal srebrny
Klaudia Szczepańczyk Gwardia Bielsko Biała
medale brązowe
Marta Habarta Gwardia Bielsko Biała

kategoria wagowa -63 kg
medal złoty
Anna Borowska Polonia Rybnik
medal srebrny
Agnieszka Niedźwiedź AZS AWF Katowice
medale brązowe
Karolina Zięba KJ Czechowice Dziedzice

kategoria wagowa -70 kg
medal złoty
Monika Rycak GKS Czarni Bytom
medal srebrny
Agnieszka Jakubiec KS Budowlani Sosnowiec
medale brązowe
Sonia Lniany GKS Czarni Bytom

kategoria wagowa -78 kg
medal złoty
Anna Porwoł Polonia Rybnik
medal srebrny
Alicja Nowak GKS Czarni Bytom
medale brązowe
Aleksandra Koza KS Budowlani Sosnowiec

kategoria wagowa +78 kg
medal złoty
Karolina Rak KS Budowlani Sosnowiec
medal srebrny
Irena Woś UKS Judo Ahinsa Tarnowskie Góry