W dniach 11-12.01.2014 w Bytomiu rozegrane zostały Mistrzostwa Śląska w Judo w kategorii Junior, Junior mł. Młodzik. W zawodach wzięło udział przeszło 330 judoczek i judoków z województwa Śląskiego.

W dniach 11-12.01.2014 w Bytomiu rozegrane zostały Mistrzostwa Śląska w Judo w kategorii Junior, Junior mł. Młodzik. W zawodach wzięło udział przeszło 330 judoczek i judoków z województwa Ślaskiego. Prezes Śląskiego Związku Judo Przemysław Matyjaszek wyraził swoje zadowoleni z przebiegu zawodów i poziomu startujących śląski judoczek i judoków. Podziękowania należą się dla Pana Krzysztofa Gajosa prezesa firmy Sponsor Plus który objął patronatem finansowym rozegrane zawody.IMG_0119_0.jpg
Podajemy
Galeria Mistrzostw Śląska
Filmy z podium i urywki z walki

Wyniki

WYNIKI MISTRZOSTW ŚLĄSKA MŁODZIKÓW
BYTOM 2014

WAGA 38 KG
1. MATYSIK MARCIN KOKA JASTRZĘBIE
2. WITKOWSKI BARTŁOMIEJ MOSIR MYSŁOWICE
3. DYR DORIAN CZARNI BYTOM
3. SKORUPA PAWEŁ AZS GLIWICE
WAGA 42 KG
1. CHRYST BARTOSZ CZARNI BYTOM
2. PĘKALA DAMIAN POLONIA RYBNIK
3. WYKUPIL MIKOŁAJ KJ CZECHOWICE DZIEDZICE
3. PANEK OLAF POLONIA RYBNIK
5. WOŚ JAKUB CZARNI BYTOM
5. JANDER RADOSŁAW KODOKAN GLIWICE
WAGA 46 KG
1. BINEK JAKUB AHINSA TARNOWSKIE GÓRY
2. KASPRZYŃSKI SZYMON CZARNI BYTOM
3. KOZACZKO KACPER POLONIA RYBNIK
3. DROZDOWSKI WOJCIECH CZARNI BYTOM
5. BARANOWSKI JAKUB CZARNI BYTOM
5. OGONOWSKI JAKUB CZARNI BYTOM
WAGA 50 KG
1. KOCIMA FILIP MOSIR MYSŁOWICE
2. ANDRZEJEWSKI BARTOSZ POLONIA RYBNIK
3. MIKSZA MACIEJ POLONIA RYBNIK
3. SZCZOTA BARTOSZ BUDOWLANI SOSNOWIEC
5. BUJOCZEK JAKUB CZARNI BYTOM
5. CHUDZIK DOMINIK CZARNI BYTOM
WAGA 55 KG
1. GRUSZKA PATRYK MOSIR MYSŁOWICE
2. FIRLAJCZYK KAMIL LKS SIMORADZ
3. HERCEL OLAF CZARNI BYTOM
3. ROSA MARCIN BUDOWLANI SOSNOWIEC
5. RASIAK PATRYK POLONIA RYBNIK
5. MALICKI MATEUSZ BUDOWLANI SOSNOWIEC
WAGA 60 KG
1. DYAS MICHAŁ CZARNI BYTOM
2. BUJOK JEREMIASZ UKS WISŁA CENTRUM
3. ZAREMBA PIOTR GWARDIA BIESKO – BIAŁA
3. WYSMOLIŃSKI MARIUSZ KOKA JASTRZĘBIE
5. WIŚNIEWSKI ARTUR UKS 2 TARNOWSKIE GÓRY
5. CHARKOT MATEUSZ UKS 2 TARNOWSKIE GÓRY
WAGA 66 KG
1. POSPIECH KRZYSZTOF UKS 2 TARNOWSKIE GÓRY
2. KRĘZELOK WOJCIECH UKS CENTRUM WISŁA
3. CIEŚLAR MICHAŁ CZARNI BYTOM
3. JEDYK WOJCIECH MOSIR MYSŁOWICE
5. LUBOS OLAF UKS 2 TARNOWSKIE GÓRY
5. MAZUR SZYMON POLONIA RYBNIKL
WAGA 73 KG
1. ŚLUSARZ NORBERT KOKA JASTRZĘBIE
2. SZEWCZYK MATEUSZ AZS GLIWICE
3. ZAORSKI RADOSŁAW CZARNI BYTOM
4. MASEK MICHAŁ CZARNI BYTOM
5. MISIUK TOMASZ CZARNI BYTOM
WAGA 81 KG
1. CZERWIŃSKI KONRAD BUDOWLANI SOSNOWIEC
2. KRONBERH BARTOSZ CZARNI BYTOM
WAGA + 81 KG
1. STEFANISZYN KAMIL AZS GLIWICE
2. ALTANSUKH MARCIN CZARNI BYTOM
3. KOWALCZYK ALEKSANDER CZARNI BYTOM
3. BARTOS WOJCIECH CZARNI BYTOM
5. STEMPLEWSKI KACPER CZARNI BYTOM
5. KOŁODZIEJ JAKUB UKS 2 TARNOWSKIE GÓRY

Wiceprezes Śląskiego Związku Judo

Zenon Mościński


WYNIKI MISTRZOSTW ŚLĄSKA JUNIORÓW
BYTOM 2014

WAGA 55 KG
1. NOWAK PATRYK KOKA JASTRZĘBIE

WAGA 60 KG
1. PĘKALA DAWID JANOSIK BIESLKO-BIAŁA
2. FERENC ŁUKASZ KOKA JASTRZĘBIE
3. GRZYWACZ DOMINIK KOKA JASTRZĘBIE
3. GODEK PATRYK CZARNI BYTOM

WAGA 66 KG
1. WAWRZYCZEK PAWEŁ CZECHOWICE DZIEDZICE
2. GÓRNIAK KAMIL DĄB DĘBOWIEC
3. KOŁACZYK KONRAD KOKA JASTRZĘBIE

WAGA 73 KG
1. GWÓŹDŹ SEBASTAIN CZARNI BYTOM
2. KUBICKI PATRYK AZS GLIWICE
3. KOWALSKI MACIEJ KOKA JASTRZĘBIE
3. BOROWICZ PAWEŁ CZARNI BYTOM

WAGA 81 KG
1. KUBICA RYSZARD KOKA JASTRZĘBIE
2. SZYSZKOWSKI ARKADIUSZ AZS GLIWICE
3. GRZEGORZEK MIKOŁAJ GWARDIA-BIESKO
3. BUJOCZEK PAWEŁ CZARNI BYTOM

WAGA 90 KG
1. GŁOWACKI MICHAŁ AZS GLIWICE
2. MAGLEWSKI HUBERT CZARNI BYTOM

WAGA 100 KG
1. KŁOCZKO GRZEGORZ CZARNI BYTOM
2. LUBIŃSKI MARCIN CZECHOWICE DZIEDZICE

WAGA +100 KG
1. SŁABIAK GRZEGORZ CZARNI BYTOM
2. RAJSKI JOANATAN BUDOWLANI SOSNOWIEC
3. TUREK MATEUSZ CZECHOWICE DZIEDZICE

Wiceprezes Śląskiego Związku Judo

Zenon Mościński

WYNIKI MISTRZOSTW ŚLĄSKA JUNIORÓW MŁODSZYCH
BYTOM 2014

WAGA 50 KG
1. KOKOSZA PIOTR BUDOWALNI SOSNOWIEC
2. SALISZ MATEUSZ CZARNI BYTOM
3. SZOŁTYSEK FILIP PM KATOWICE
3. OSIAK MATEUSZ MOSIR MYSŁOWICE

WAGA 55 KG
1. DRZYMAŁ PAWEŁ CZARNI BYTOM
2. ŁOZIAK PATRYK CZARNI BYTOM
3. GÓRCZYŃSKI SZYMON PM KATOWICE
3. KACZOR KACPER CZARNI BYTOM

WAGA 60 KG
1. WALCZYK PATRYK CZARNI BYTOM
2. WALA ŁUKASZ POLONIA RYBNIK
3. ŚLUSARSKI PATRYK AZS GLIWICE
3. WIDUCH KACPER POLONIA RYBNIK

WAGA 66 KG
1. KALUS DORIAN CZARNI BYTOM
2. BURY BARTŁOMIEJ POLONIA RYBNIK
3. BURZYK OSKAR CZARNI BYTOM
3. BIEL ADRIAN SOKÓŁ PISARZOWICE

WAGA 73 KG
1. ZYKUBEK DAWID KOKA JASTRZĘBIE
2. BIEL DAWID GWARDIA BIELSKO-BIAŁA
3. JĘDRYCHA DANIEL BUDOWLANI SOSNOWIEC
3. ROSIJSKI DAWID CZARNI BYTOM

WAGA 81 KG
1. BOROWSKI PAWEŁ POLONIA RYBNIK
2. LIPA ARKADIUSZ MOSIR CIESZYN
3. KNAP PAWEŁ CZARNI BYTOM
3. SUŁOWSKI PATRYK GWARDIA BIELSKO-BIAŁA

WAGA 90 KG
1. SZCZUROWSKI KACPER AZS GLIWICE
2. KEJZA PAWEŁ POLONIA RYBNIK
3. MICHAŁEK PIOTR CZARNI BYTOM
3. GRZEGORZEK MIŁOSZ GWARDIA BIELSKO-BIAŁA

WAGA +90 KG
1. GÓRSKI MIKOŁAJ CZARNI BYTOM
2. MAJOWSKI DOMINIK CZARNI BYTOM
3. MISZTAL DAWID CZARNI BYTOM

Wiceprezes Śląskiego Związku Judo

Zenon Mościński

WYNIKI MISTRZOSTW ŚLĄSKA MŁODZICZEK
BYTOM 2014

WAGA 36 KG
1. DYRSZLAK KAROLINA AZS GLIWICE
2. KUCZEK –FEĆ NATALIA UKS RYDUŁTOWY
3. CHOJNACKA KAROLINA CZARNI BYTOM

WAGA 40 KG
1. MATEJKO NATALIA CZARNI BYTOM
2. BOBER ANNA POLONIA RYBNIK
3. TĄTA JAGODA UKS PAWŁOWICE
3. FRYDRYCH JUSTYNA AZS GLIWICE
5. MAKOSZ DOMINIKA CZARNI BYTOM
5. WÓJCIK SANDRA CZARNI BYTOM

WAGA 44 KG
1. KROPSKA NATALIA CZARNI BYTOM
2. WALCZYK WIKTORIA CZARNI BYTOM
3. KLABECKA NIKOLA MOSIR CIESZYN
3. ŻEMŁA PAULINA KOKA JASTRZĘBIE
5. ZAWADZKA KLAUDIA AZS GLIWICE
5. OTAWA SANDRA UKS ŚWIĘTOCHŁOWICE

WAGA 48 KG
1. GRYGIERZEC JULIA CZECHOWICE DZIEDZICE
2. KROCHMALSKA ZUZANNA CZARNI BYTOM
3. WARDA WIKTORIA IPPON TYCHY

WAGA 52 KG
1. SOCHA IZABELLA CZECHOWICE DZIEDZICE
2. BŁSZAN KLAUDIA BUDOWALNI SOSNOWIEC
3. GRUSZYŃSKA LAURA AZS GLIWCE
3. ŁOGOŹNA ZUZANNA POLONIA RYBNIK
5. KRÓLICA NATALIA UKS CZESTOCHWA
5. ŻUREK MARTYNA UKS 2 TARNOWSKIE GÓRY

WAGA 57 KG
1. HULIN KAROLINA MOSIR MYSŁOWICE
2. ROSIŃSKA WIKTORIA CZARNI BYTOM
3. SIWONIA DARIA AZS GLIWICE
3. TRZECIOK MAGDALENA UKS JUDO PAWŁOWICE
5. BOROŃ KLAUDIA BUDOWLANI SOSNOWIEC
5. SOKOR NICOLA KOKA JASTRZĘBIE

WAGA 63 KG
1. GŁOGOWSKA KAROLINA CZARNI BYTOM
2. SOKOŁOWSKA JULIA AZS GLIWICE
3. ZAWIDZKA MARTA GWARDIA BIELSKO-BIAŁA
3. ORZECHOWSKA KAJA BUDOWLANI SOSNOWIEC
5. ŁYCZBA KATARZYNA BUDOWLANI SOSNOWIEC
5. PAJAK KAROLINA BUDOWLANI SOSNOWIEC

WAGA 70 KG
1. NOLEWAJKA MARTYNA AHINSA TARNOWSKIE GÓRY
2. WIECZOREK DOMINIKA DĄB DĘBOWIEC
3. SIEŃSKA MAŁGORZATA AZS GLIWICE
4. ZATOŃ KAROLINA IPPON TYCHY

WAGA +70 KG
1. KSIĘZYK JULIA PM KATOWICE
2. JASIK KAMILA BUDOWALNI SOSNOWIEC
3. SITEK KAROLINA LKS POLONIA ŁAZISKA
4. WINIARSKA KATARZYNA UKS 2 TARNOWSKIE GÓRY

Wiceprezes Śląskiego Związku Judo

Zenon Mościński

WYNIKI MISTRZOSTW ŚLĄSKA JUNIOREK MŁODSZYCH
BYTOM 2014

WAGA 44 KG
1. BUDNIOK MARINA JANOSIK BIELSKO-BIAŁA
2. NOWAK KLAUDIA LKS SIMORADZ
3. KULAWIK PATRYCJA UKS 2 TARNOWSKIE GÓRY

WAGA 48 KG
1. CICHY KAROLINA CZARNI BYTOM
2. NOWICKA DOMINIKA MOSIR MYSŁOWICE
3. BŁASZCZYK MAŁGORZATA NAKANO POGWIZDÓW

WAGA 52 KG
1. UKUŚ AGNIESZKA CZARNI BYTOM
2. KOLACZEK MAGDALENA DĄB DĘBOWIEC
3. BANDURA WIKTORIA UKS PAWŁOWICE
3. MAKOSZ AGNIESZKA CZARNI BYTOM

WAGA 57 KG
1. KOWALCZYK JULIA POLONIA RYBNIK
2. KOMAREK ZUZANNA POLONIA RYBNIK
3. KLIMCZAK MARTA CZARNI BYTOM
3. PAWŁOWSKA KLAUDIA BUDOWLANI SOSNOWIEC

WAGA 63 KG
1. WALOTEK MARTA BUDOWLANI SOSNOWIEC
2. KABATA KLAUDIA CZARNI BYTOM
3. LEWANDOWSKA ALICJA AZS GLIWICE
3. NIEMCZYK ALICJA CZECHOWICE DZIEDZICE

WAGA 70 KG
1. DZIOPA PAULINA CZARNI BYTOM
2. PĘKALA NATALIA SOKÓŁ PISARZOWICE
3. WOŹNIAK OLIWIA CZARNI BYTOM

WAGA +70 KG
1. TYMANN DARIA CZARNI BYTOM
2. LIS WIKTORIA BUDOWLANI SOSNOWIEC
3. ZAWIDZKA AGNIESZKA GWARDIA BIELSKO-BIAŁA

Wiceprezes Śląskiego Związku Judo

Zenon Mościński

WYNIKI MISTRZOSTW ŚLĄSKA JUNIOREK
BYTOM 2014

WAGA 48 KG
1. RASIŃSKA MAJA GWARDIA BIELSKO-BIAŁA
2. KARKOSZKA MONIKA KOKA JASTRZĘBIE

WAGA 52 KG
1. KRAWCZYK WERONIKA KOKA JASTRZĘBIE
2. GÓRNIK PATRYCJA KOKA JASTRZĘBIE

WAGA 57 KG
1. SZCZEPAŃCZYK KLAUDIA GWARDIA BIELSKO-BIAŁA
2. GIEC MAGDALENA BUDOWLANI SOSNOWIEC
3. HABARTA MARTA GWARDIA BIELSKO-BIAŁA

WAGA 63 KG
1. WYKUPIL MARTA CZECHOWICE DZIEDZICE
2. GAJDEK KAROLINA MOSIR CIESZYN
3. WŁODARCZYK PAULINA GWARDIA BIELSKO – BIAŁA
3. KOWALCZYK KAROLINA BUDOWLANI SOSNOWIEC

WAGA 70 KG
1. PORWOŁ ANNA POLONIA RYBNIK
2. LATUSEK MONIKA CZARNI BYTOM
3. SZACHŁOWICZ KLAUDIA AZS KATOWICE

WAGA +78 KG
1. WOŚ IRENA AHINSA TARNOWSKIE GÓRY

Wiceprezes Śląskiego Związku Judo

Zenon Mościński