Kadra Województwa Śląskiego

Kadra Województwa Śląskiego - Młodziczek na 2017 rok
 
Waga 36 kg
Onysk Oliwia KJ Koka Jastrzębie kadra młodzików
Tęcza Ewa LKS Simoradz rezerwa
Niziołek Emilia AZS Gliwice rezerwa
Waga 40 kg
Wybańska Aleksandra Budowlani Sosnoiwiec kadra młodzików
Badura Daniela Czarni Bytom kadra młodzików
Kutyła Oliwia KJ Koka Jastrzębie kadra młodzików
Krzykawska Sonia AZS Gliwice kadra młodzików
Waga 44 kg
Piotrowska Natalia KJ Koka Jastrzębie kadra młodzików
Woś Małgorzata Ahinsa Tarnowskie Góry kadra młodzików
Leks Paulina Dwójka Rudułtowy kadra młodzików
Barszcz Katarzyna Czarni Bytom kadra młodzików
Perczyńska Emila KJ Koka Jastrzębie rezerwa
Maciejewska Aleksandra Feniks Bytom rezerwa
Waga 48 kg
Wrocławek Marcelina Budowlani Sosnoiwiec kadra młodzików
Filip Anita UKS Trzynastak Zabrze kadra młodzików
Kapturska Kamila Polonia Rybnik kadra młodzików
Mika Karolina Polonia Rybnik kadra młodzików
Kura Klaudia Czarni Bytom rezerwa
Zakrzewska Zuzanna Czarni Bytom rezerwa
Waga 52 kg
Glubiak Martyna Czarni Bytom kadra młodzików
Klop Amelia Czarni Bytom kadra młodzików
Sawczuk Monika LKS Simoradz kadra młodzików
Leks Wiktoria Budowlani Sosnoiwiec kadra młodzików
Balicka Natalia Czarni Bytom rezerwa
Osińska Zuzanna Czarni Bytom rezerwa
Waga 57 kg
Baron Wiktoria Czarni Bytom kadra młodzików
Kleczyńska Monika TS "Czarni" Góral Żywiec kadra młodzików
Kulik Wiktoria AZS Gliwice kadra młodzików
Waga 63 kg
Planicka Weronika Wataha Sosnowiec kadra młodzików
Banyś Katarzyna AZS Gliwice kadra młodzików
Waga 70 kg
Żydek Jagoda Dwójka Rudułtowy kadra młodzików
Norek Daria Dwójka Rudułtowy kadra młodzików
 
Wiceprezes ds. sportowych
Śląskiego Związku Judo​
Robert Taraszkiewicz
 

Kadra Śląska Młodziczek

Kadra Województwa Śląskiego - Młodzików na 2017 rok
 

Waga 38 kg

Fityka Mateusz Czarni Bytom kadra młodzików
Spiewak Kamil Czarni Bytom rezerwa
Waga 42 kg
Okuniewicz Filip Czarni Bytom kadra młodzików
Gardian Marcin Polonia Rybnik kadra młodzików
Grela Filip Czarni Bytom kadra młodzików
Filipczyk Wiktor KJ Koka Jastrzębie kadra młodzików
Kasperczyk Oskar Nakano Pogwizdów rezerwa
Ostroszczyk Błażej AZS Gliwice rezerwa
Waga 46 kg
Matyja Maciek KJ Koka Jastrzębie kadra młodzików
Gargasz Denis Czarni Bytom kadra młodzików
Banaszczak Łukasz Czarni Bytom kadra młodzików
Naczyński Bartosz Dwójka Rydułtowy kadra młodzików
Petryka Igor AZS Katowice rezerwa
Bandura Maksymilian Pawłowice rezerwa
Waga 50 kg
Szulik Dawid Polonia Rybnik kadra młodzików
Szymonik Krystian Gwardia Bielsko-Biała kadra młodzików
Dziedzic Jakub Judo Mysłowice kadra młodzików
Zdrodowski Patryk Judo Mysłowice kadra młodzików
Wojtas Daniel PM Katowice rezerwa
Kałamucki Szymon AZS Katowice rezerwa
Waga 55 kg
Koziołek Wojciech Dwójka Rydułtowy kadra młodzików
Smołka Szymon Dwójka Rydułtowy kadra młodzików
Mikszta Wojciech Polonia Rybnik kadra młodzików
Burta Jakub Czechowice Dziedzice kadra młodzików
Włoka Marcin Judo Mysłowice rezerwa
Madecki Damian KJ Koka Jastrzębie rezerwa
Waga 60 kg
Chromik Grzegorz Dwójka Tarnowskie Góry kadra młodzików
Wit Tymoteusz Budowlani Sosnowiec kadra młodzików
Prymas Tomasz Czarni Bytom kadra młodzików
Gawek Marcin AZS Gliwice kadra młodzików
Romaniec Jan Czarni Bytom rezerwa​
Kieloch Michał Czechowice Dziedzice rezerwa
Waga 66 kg
Moćkun Bartosz KJ Koka Jastrzębie kadra młodzików
Bonanaty Kacper Gwardia Bielsko-Biała kadra młodzików
Szymała Filip AZS Gliwice kadra młodzików
Goliński Filip Polonia Rybnik kadra młodzików
Waga 73 kg
Sosna Wojciech Budowlani Sosnowiec kadra młodzików
Świątkowski Jakub Czarni Bytom kadra młodzików
Waga 81kg
Smaga Jakub PM Katowice kadra młodzików
Kobyłecki Marcel Czarni Bytom kadra młodzików
Zięba Jakub Budowlani Sosnowiec kadra młodzików
Wronecki Adam Czarni Bytom rezerwa
 
Wiceprezes ds. sportowych
Śląskiego Związku Judo
Robert Taraszkiewicz

 
Kadra Śląska Młodzików