Po podsumowaniu Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbywała się w tym roku w Bochni, województwo Ślaskie zajęło w chłopcach 1 miejsce, natomiast w dziewczynach 3 miejsce.


Po podsumowaniu Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbywała się w tym roku w Bochni, województwo Ślaskie zajęło w chłopcach 1 miejsce, natomiast w dziewczynach 3 miejsce.

kobiety, waga: -40kg – 8 zawodników
1. Nowicka Dominika MOSiR Mysłowice

kobiety, waga: -44kg – 14 zawodników
3. Górnik Patrycja KJ Koka Jastrzębie-Zdrój

kobiety, waga: -52kg – 21 zawodników
3. Komarek Zuzanna Polonia Rybnik
3. Lewandowska Alicja AZS Gliwice
5. Kowalczyk Julia Polonia Rybnik

kobiety, waga: -57kg – 23 zawodników
1. Wykupil Marta K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
2. Gajdek Karolina K.S. MOSiR Cieszyn

kobiety, waga: -63kg – 19 zawodników
2. Kabata Klaudia GKS Czarni Bytom
3. Pękala Natalia UKS „Sokół” Pisarzowice
3. Piela Anna Gwardia Bielsko-Biała

kobiety, waga: -70kg – 16 zawodników
2. Dziopa Paulina GKS Czarni Bytom
3. Giesa Dominika AZS Gliwice
5. Tymann Daria GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: +70kg – 12 zawodników
5. Litwin Dominika MKS Pałac Młodzieży Katowice

mężczyźni, waga: -46kg – 13 zawodników
1. Walczyk Patryk GKS Czarni Bytom
5. Lewandowski Adrian AZS Gliwice
7. Nowak Patryk KJ Koka Jastrzębie-Zdrój

mężczyźni, waga: -50kg – 16 zawodników
2. Kołaczyk Konrad UKS Dwójka Rydułtowy
5. Salisz Mariusz GKS Czarni Bytom
7. Padoł Maciej GKS Czarni Bytom
7. Szczepaniuk Wojciech MKS Pałac Młodzieży Katowice

mężczyźni, waga: -55kg – 22 zawodników
3. Pękala Dawid UKS „Sokół” Pisarzowice
5. Zykubek Dawid KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
7. Ferenc Łukasz UKS Dwójka Rydułtowy

mężczyźni, waga: -60kg – 24 zawodników
1. Wawrzyczek Paweł K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
2. Kurtyka Paweł GKS Czarni Bytom
5. Kowalski Maciej UKS Dwójka Rydułtowy

mężczyźni, waga: -66kg – 27 zawodników
2. Skórka Szymon GKS Czarni Bytom
3. Kubicki Patryk AZS Gliwice
5. Lipa Arkadiusz K.S. MOSiR Cieszyn

mężczyźni, waga: -81kg – 25 zawodników
1. Głowacki Michał AZS Gliwice
7. Kejza Daniel Polonia Rybnik

mężczyźni, waga: -90kg – 18 zawodników
1. Szczurowski Kacper AZS Gliwice
5. Koźlik Mateusz GKS Czarni Bytom
7. Pasek Wojciech GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: +90kg – 13 zawodników
3. KUBICA RYSZARD SS „Dąb” Dębowiec
5. Lubiński Marcin AZS Gliwice
5. Majowski Dominik UKS Dwójka Tarnowskie Góry
7. Wicher Olaf GKS Czarni Bytom