Na rozegranym 2 czerwca w Opolu Otwartym Pucharze Polski Juniorek i Juniorów Młodszych zawodnicy naszego regionu wywalczyli:

Na rozegranym 2 czerwca w Opolu Otwartym Pucharze Polski Juniorek i Juniorów Młodszych zawodnicy naszego regionu wywalczyli:

kobiety, waga: -40kg – 5 zawodników
1. Nowicka Dominika MOSiR Mysłowice

kobiety, waga: -44kg – 9 zawodników
7. Klabecka Julia K.S. MOSiR Cieszyn

kobiety, waga: -48kg – 13 zawodników
3. Krawczyk Weronika KJ Koka Jastrzębie-Zdrój

kobiety, waga: -52kg – 13 zawodników
2. Kowalczyk Julia Polonia Rybnik
7. Niemczyk Alicja K.S. Judo Czechowice-Dziedzice

kobiety, waga: -57kg – 19 zawodników
1. Gajdek Karolina K.S. MOSiR Cieszyn
2. Wykupil Marta K.S. Judo Czechowice-Dziedzice

kobiety, waga: -63kg – 11 zawodników
2. Piela Anna Gwardia Bielsko-Biała
3. Kabata Klaudia GKS Czarni Bytom
3. Pękala Natalia UKS „Sokół” Pisarzowice
7. Włodarczyk Paulina Gwardia Bielsko-Biała

kobiety, waga: -70kg – 9 zawodników
1. Dziopa Paulina GKS Czarni Bytom
5. Tymann Daria GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: -46kg – 11 zawodników
1. Walczyk Patryk GKS Czarni Bytom
2. Nowak Patryk KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
3. Lewandowski Adrian AZS Gliwice
5. Wala Łukasz Polonia Rybnik

mężczyźni, waga: -50kg – 19 zawodników
7. Ślusarski Patryk AZS Gliwice

mężczyźni, waga: -55kg – 28 zawodników
3. Ferenc Łukasz UKS Dwójka Rydułtowy
3. Zykubek Dawid KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
7. Grzywacz Dominik KJ Koka Jastrzębie-Zdrój

mężczyźni, waga: -60kg – 31 zawodników
1. Kurtyka Paweł GKS Czarni Bytom
3. Kowalski Maciej UKS Dwójka Rydułtowy
3. Kurczyk Piotr GKS Czarni Bytom
5. Górniak Kamil SS „Dąb” Dębowiec

mężczyźni, waga: -66kg – 43 zawodników
3. Kubicki Patryk AZS Gliwice
3. Skórka Szymon GKS Czarni Bytom
5. Wawrzyczek Paweł K.S. Judo Czechowice-Dziedzice

mężczyźni, waga: -73kg – 21 zawodników
7. TOMALA WOJCIECH K.S. Judo Czechowice-Dziedzice

mężczyźni, waga: -81kg – 16 zawodników
1. Głowacki Michał AZS Gliwice
2. Kejza Daniel Polonia Rybnik

mężczyźni, waga: -90kg – 7 zawodników
1. Koźlik Mateusz GKS Czarni Bytom
3. Pasek Wojciech GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: +90kg – 8 zawodników
1. KUBICA RYSZARD SS „Dąb” Dębowiec
3. Lubiński Marcin AZS Gliwice
3. Majowski Dominik UKS Dwójka Tarnowskie Góry
7. Misztal Dawid GKS Czarni Bytom
7. Stuchlik Mateusz GKS Czarni Bytom