W Kątach Wrocławskich 10 i 11 marca br. rozegrany został Otwarty Puchar Polski w kategorii wiekowej Juniorów i Juniorek.
Poniżej pełne wyniki zawodów.

kobiety, waga: -44kg – 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Maślanka Martyna UKS Eljot Płock
2. Jankowiak Dominika MKS Juvenia Wrocław
3. Roszkowska Agata UKS Narew Łapy

kobiety, waga: -48kg – 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Andrusiewicz Martyna Błękitni Tarnów
2. Bołoz Dajana SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Busse Kamila AZS Zarząd Środ. Poznań
4. Janusz Aleksandra MOSiR Bochnia
5. Kuśmierz Dorota UKJ Legion Zamość

kobiety, waga: -52kg – 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PIEŃKOWSKA Karolina AZS UW Warszawa
2. Szczepańczyk Klaudia Gwardia Bielsko-Biała
3. Łukasiak Marta KS Start Radom
3. Siwek Julianna UKS Grot Kraków
5. Liber Sonja Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. PONICHTERA Gabriela AZS UW Warszawa
7. Jankowiak Zuzanna MKS Juvenia Wrocław
7. Mazurkiewicz Karolina TS Gwardia Opole

kobiety, waga: -57kg – 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PODOLAK Arleta AZS UW Warszawa
2. SZYMCZAK Agnieszka AZS UW Warszawa
3. Dobrowolska Martyna UKJ -AON Warszawa
3. Miller Magdalena AZS AWFiS Gdańsk
5. Język Monika Pałac Młodzieży Tarnów
5. Popielawska Magdalena GKS Czarni Bytom
7. Bartyzel Paulina MOSiR Bochnia
7. Hulalka Ewelina K.S. Judo Czechowice-Dziedzice

kobiety, waga: -63kg – 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Cal Katarzyna AZS Łódź
2. Niedźwiedź Agnieszka MKS Pałac Młodzieży Katowice
3. Latusek Monika UKS Dwójka Tarnowskie Góry
3. Lickun Sandra K.S. Judo Gwardia Koszalin
5. Czaplicka Natalia AZS AWFiS Gdańsk
5. Langiewicz Aleksandra KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
7. Augustowska Monika PTS Gwardia Bydgoszcz
7. Sziwa Angelika AZS Zarząd Środ. Poznań

kobiety, waga: -70kg – 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rycak Monika GKS Czarni Bytom
2. Nowak Alicja GKS Czarni Bytom
3. Hofman Urszula MKS Juvenia Wrocław
3. Wołosik Ewelina Hetman Białystok
5. Jabłońska Aleksandra AZS AWFiS Gdańsk
5. Kaźmierczak Martyna KS „Gwardia” Łódź
7. Gawron Oliwia Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Matyszczuk Martyna KJ Samuraj Koszalin

kobiety, waga: -78kg – 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pasternak Kamila MKS Juvenia Wrocław
2. Porwoł Anna Polonia Rybnik
3. Grygiel Aleksandra AZS-WSPiA Poznań
3. Lichońska Barbara AZS AWFiS Gdańsk
5. Bączek Paula UKS Ósemka Nowa Sól
5. Polerowicz Joanna AZS-WSPiA Poznań
7. Gzowska Aleksandra AZS Łódź
7. Koralewska Juystyna AZS-WSPiA Poznań

kobiety, waga: +78kg – 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pacut Beata GKS Czarni Bytom
2. Kułaga Paula TDK Trzcianka
3. Mendruń Barbara SS Altius Wrocław
3. Pilarczyk Natalia UKS Kodokan Toruń
5. Dziurawiec Iwona UKS Wolania Wola Rzędzińska
5. Załęczna Anna TKS „Judo” Toruń
7. Wanatowska Katarzyna MKS Truso Elbląg

mężczyźni, waga: -55kg – 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szypowicz Wiktor AZS AWFiS Gdańsk
2. Lewicki Jędrzej AZS Gliwice
3. Godek Patryk GKS Czarni Bytom
3. Grzyb Maciej JSS Drako 79 Warszawa
5. Roszkowski Mateusz Hetman Białystok
5. Wawrzkiewicz Marek UKS 3 Piła
7. Rogoza Sebastian UKJ Legion Zamość
7. ŚWIDEREK DAMIAN Gwardia Wrocław

mężczyźni, waga: -60kg – 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wawrzyczek Patryk Gwardia Bielsko-Biała
2. KIEŁBUS Krzysztof Gwardia Wrocław
3. Kot Bartłomiej MKS Chełm
3. Ziembikiewicz Łukasz AZS-WSPiA Poznań
5. Feliga Konrad UKS Siódemka Sochaczew
5. MATEJKO Krystian AZS UW Warszawa
7. Wala Adrian Polonia Rybnik
7. Ziembikiewicz Patryk AZS-WSPiA Poznań

mężczyźni, waga: -66kg – 44 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. DĄBROWSKI Stanisław AZS UW Warszawa
2. Bartusik Michał UKJ Millenium Rzeszów
3. Drogowski Artur KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
3. Ochnio Michał UKJ 225 Warszawa
5. Garbacz Mateusz UMKS Żak Kielce
5. Wierzba Norbert UMKS Żak Kielce
7. Dobranowski Bartosz KJ AZS Opole
7. Rybicki Paweł UKJ Yuko Józefów

mężczyźni, waga: -73kg – 44 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pękala Szymon UKS „Sokół” Pisarzowice
2. Galaś Krzysztof AZS AWF Warszawa
3. Stępień Damian UMKS Żak Kielce
3. SZEWCZYK ŁUKASZ Gwardia Wrocław
5. Bogucki Patryk UKS Siódemka Sochaczew
5. Brot Paweł KS „Gwardia” Łódź
7. Wiktorek Seweryn UKS Ippon MDK Kutno
7. Woźniak Szymon UKS Grot Kraków

mężczyźni, waga: -81kg – 38 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szczepaniak Tomasz KJ AZS Opole
2. IWASZKIEWICZ PATRYK Gwardia Wrocław
3. Kurzej Karol Gwardia Wrocław
3. Witkowski Marcin UKJ 225 Warszawa
5. JELONEK WOJCIECH Gwardia Wrocław
5. Kuczera Piotr Polonia Rybnik
7. Pruszkowski Damian MMKS Wojownik Skierniewice
7. Szyszkowski Arkadiusz AZS Gliwice

mężczyźni, waga: -90kg – 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ciechomski Patryk AZS PWSZ Jutrzenka Płock
2. Gmurek Marcin AZS AWF Warszawa
3. Kokoszka Piotr UKS Tomita Elbląg
3. Krueger Mariusz Gwardia Warszawa
5. Łukasik Rafał UKJ Millenium Rzeszów
5. Mielcarek Patryk UKS 3 Piła
7. Jabłoński Michał AZS AWFiS Gdańsk
7. Lesiak Damian MMKS Wojownik Skierniewice

mężczyźni, waga: -100kg – 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Romaniuk Oliwier TS Wisła Kraków
2. Słabiak Grzegorz K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
3. Kłoczko Grzegorz GKS Czarni Bytom
3. Stróżek Marek UKS Grot Kraków
5. Skorzec Paweł GKS Czarni Bytom
5. Zakrzewski Piotr AZS AWFiS Gdańsk
7. Frąckowiak Piotr AZS-WSPiA Poznań
7. Kozłowski Adam AZS-UKW Bydgoszcz

mężczyźni, waga: +100kg – 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Broniec Patryk AZS AWF Warszawa
2. Kwiatkowski Mateusz Gwardia Wrocław
3. Chmurski Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice
3. Jackiewicz Jan UKJ -AON Warszawa
5. Gołębiowski Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice
5. Górski Mikołaj GKS Czarni Bytom
7. Kempiak Bartosz UKS Junior Lipno

Więcej na stronie PZJUDO