28 kwietnia rozegrany został Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych w Luboniu k/Poznania, prezentujemy wyniki zawodników naszego regionu:


28 kwietnia rozegrany został Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych w Luboniu k/Poznania, prezentujemy wyniki zawodników naszego regionu:

kobiety, waga: -40kg – 12 zawodników
1. Nowicka Dominika MOSiR Mysłowice

kobiety, waga: -44kg – 12 zawodników
7. Dorabiała Nicole Polonia Rybnik

kobiety, waga: -48kg – 23 zawodników
– BRAK WYNIKÓW

kobiety, waga: -52kg – 25 zawodników
3. Komarek Zuzanna Polonia Rybnik
5. Kowalczyk Julia Polonia Rybnik
7. Kolaczek Magdalena SS „Dąb” Dębowiec

kobiety, waga: -57kg – 22 zawodników
1. Wykupil Marta K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
2. Gajdek Karolina K.S. MOSiR Cieszyn
3. Porembska Magdalena GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: -63kg – 23 zawodników
1. Pękala Natalia UKS „Sokół” Pisarzowice
3. Piela Anna Gwardia Bielsko-Biała

kobiety, waga: -70kg – 12 zawodników
2. Tymann Daria GKS Czarni Bytom
3. Dziopa Paulina GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: +70kg – 10 zawodników
5. Litwin Dominika MKS Pałac Młodzieży Katowice

mężczyźni, waga: -46kg – 30 zawodników
1. Walczyk Patryk GKS Czarni Bytom
3. Nowak Patryk KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
5. Lewandowski Adrian AZS Gliwice

mężczyźni, waga: -50kg – 21 zawodników
3. Kołaczyk Konrad UKS Dwójka Rydułtowy
5. Ślusarski Patryk AZS Gliwice

mężczyźni, waga: -55kg – 44 zawodników
1. Zykubek Dawid KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
7. Grzywacz Dominik KJ Koka Jastrzębie-Zdrój

mężczyźni, waga: -60kg – 49 zawodników
1. Kurtyka Paweł GKS Czarni Bytom
3. Kowalski Maciej UKS Dwójka Rydułtowy
5. Borówka Maciej GKS Czarni Bytom
7. Muszyński Seweryn GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: -66kg – 53 zawodników
1. Wawrzyczek Paweł K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
2. Skórka Szymon GKS Czarni Bytom
7. Lipa Arkadiusz K.S. MOSiR Cieszyn

mężczyźni, waga: -73kg – 43 zawodników
– BRAK WYNIKÓW

mężczyźni, waga: -81kg – 22 zawodników
1. Głowacki Michał AZS Gliwice
3. Kejza Daniel Polonia Rybnik

mężczyźni, waga: -90kg – 8 zawodników
3. Górecki Dawid Polonia Rybnik
3. Pasek Wojciech GKS Czarni Bytom
5. Michałek Piotr GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: +90kg – 17 zawodników
1. KUBICA RYSZARD SS „Dąb” Dębowiec
2. Majowski Dominik UKS Dwójka Tarnowskie Góry
3. Lubiński Marcin AZS Gliwice