W Skierniewicach rozegrany został Otwarty Puchar Polski w kategorii wiekowej Juniorów i Juniorek mł.
Poniżej pełne wyniki zawodów.

kobiety, waga: -40kg – 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Nowicka Dominika MOSiR Mysłowice
2. Sumela Patrycja AZS-WSPiA Poznań
3. Machnicka Vanessa Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3. Przyczyna Katarzyna UKS Judo „Kontra” Mińsk Mazowiecki
5. Apraksin Martyna Hetman Białystok
5. Gos Karolina UKJ 225 Warszawa
7. Piotrowska Nikola GKS Czarni Bytom
7. Wiktor Emilia UKS „Shizoku” Ostróda

kobiety, waga: -44kg – 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Łosoś Roksana UKS „3” .Piła
2. Jankowiak Dominika MKS Juvenia Wrocław
3. Adamczyk Dagmara UKS Judo Wolbrom
3. Bobilewicz Karolina TS Wisła Kraków
5. Banaszek Weronika UKS Judo Fight Club Warszawa-Wesoła
5. Klabecka Julia K.S. MOSiR Cieszyn
7. Eszer Weronika UKS Ósemka Nowa Sól
7. Olejnik Anna UKS Gimnazjon Suchy Las

kobiety, waga: -48kg – 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom
2. Wiszniewska Katarzyna UKS „3” .Piła
5. Krawczyk Weronika KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
5. Kulik Barbara UKJ 225 Warszawa

kobiety, waga: -52kg – 27 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kasza Katarzyna UKS Siódemka Sochaczew
2. Kowalczyk Julia Polonia Rybnik
3. Gliszczyńska Karina MKS Juvenia Wrocław
3. Lewandowska Alicja AZS Gliwice
5. Komarek Zuzanna Polonia Rybnik
5. Puszcz Sylwia MKS Truso Elbląg
7. Łukasiak Marta KS Start Radom
7. Sumela Paulina AZS-WSPiA Poznań

kobiety, waga: -57kg – 26 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wykupil Marta K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
2. Gajdek Karolina K.S. MOSiR Cieszyn
3. Kleniewska Agnieszka KJ Samuraj Koszalin
3. Przyczyna Paulina UKS Judo „Kontra” Mińsk Mazowiecki
5. Kabata Klaudia GKS Czarni Bytom
5. Rams Zuzanna UKS Judo Wolbrom
7. Czerepko Patrycja MOS Zatoka Braniewo
7. GŁASKA-ZIELIŃSKA Klaudia AZS UW Warszawa

kobiety, waga: -63kg – 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bień Aleksandra TS Wisła Kraków
2. Isenko Anna AZS AWFiS Gdańsk
3. Antczak Adrianna UKS Olimp Nowa Sól
3. Pękala Natalia UKS „Sokół” Pisarzowice
5. Porembska Magdalena GKS Czarni Bytom
5. Skupień Patrycja KS „Gwardia” Łódź
7. Piela Anna Gwardia Bielsko-Biała
7. Wład Roksana UKS Leśnik Kaczory

kobiety, waga: -70kg – 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Hanelt Kasandra AZS-UKW Bydgoszcz
2. Stępka Marta UKS „3” .Piła
3. Dziopa Paulina GKS Czarni Bytom
3. Gawron Oliwia Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Dworzyńska Zuzanna ULKS IPPON Jarocin
5. Osmęda Karolina UKS Judo Wolbrom
7. Hofman Aleksandra MKS Juvenia Wrocław
7. Każmierczak Zofia MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: +70kg – 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pasternak Kamila MKS Juvenia Wrocław
2. Kułaga Paula TDK Trzcianka
3. Kotowska Alicja Gwardia Piła
3. Pilarczyk Natalia UKS Kodokan Toruń
5. Formela Anita GKS Żukowo
5. Litwin Dominika MKS Pałac Młodzieży Katowice
7. Paziewska Aleksandra UKJ 225 Warszawa
7. Poźniak Wiktoria UKS Ósemka Nowa Sól

mężczyźni, waga: -50kg – 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pękala Dawid UKS „Sokół” Pisarzowice
2. Kołaczyk Konrad UKS Dwójka Rydułtowy
3. Puszczyński Maciej KS Start Radom
3. Ślusarski Patryk AZS Gliwice
5. Stolarek Jan KJ AZS Opole
5. Tomaszewski Stanisław AKS Strzegom
7. Konecki Jakub STS Gryf-3 Słupsk
7. Korolewicz Kamil MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: -55kg – 52 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Chromiński Sebastian UKJ -AON Warszawa
2. Ferenc Łukasz UKS Dwójka Rydułtowy
3. Barczyk Karol UKS Judo Wolbrom
3. Zykubek Dawid KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
5. Buchalski Aleksander UKJ Ryś Warszawa
5. Kastner Patryk STS Gryf-3 Słupsk
7. Grzyb Maciej JSS Drako 79 Warszawa
7. Starzyk Krzysztof UKS Judo Wolbrom

mężczyźni, waga: -60kg – 57 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wawrzyczek Paweł K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
2. Babiński Artur SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Kurczyk Piotr GKS Czarni Bytom
3. Kurtyka Paweł GKS Czarni Bytom
5. Marcinkiewicz Sebastian MKS Juvenia Wrocław
5. Pflegel Jakub ULKS IPPON Jarocin
7. Kuczborski Przemysław UKJ 225 Warszawa
7. Lewiński Radek UKJ -AON Warszawa

mężczyźni, waga: -66kg – 51 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sordyl Mateusz UKS Grot Kraków
2. Stodolski Tomasz UKS Leśnik Kaczory
3. CZERNIAWSKI Tomasz AZS UW Warszawa
3. Skórka Szymon GKS Czarni Bytom
5. Kubicki Patryk AZS Gliwice
5. Legień Oskar GKS Czarni Bytom
7. Litwin Paweł MKS Juvenia Wrocław
7. Salamon Daniel UKJ Ryś Warszawa

mężczyźni, waga: -73kg – 36 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Woźniak Szymon UKS Grot Kraków
2. Biedrzyński Krystian Wroxgym Wrocław
3. Drzewiecki Tomasz UKS „3” .Piła
3. Winiarski Michał UKS Gimnazjon Suchy Las
5. Cebula Bartosz UKS „Olimpia-Judo” Elbląg
5. Terlikowski Lukasz UKS Kata Pruszków
7. Bujoczek Paweł GKS Czarni Bytom
7. GOŁĘBIEWSKI Michał MMKS Wojownik Skierniewice

mężczyźni, waga: -81kg – 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. SUCHECKI Bogusz MMKS Wojownik Skierniewice
2. Głowacki Michał AZS Gliwice
3. Kejza Daniel Polonia Rybnik
3. Korzeniowski Michał UKS Galeon Gdynia
5. Witalec Kamil UKJ Millenium Rzeszów
5. Woźniak Mateusz ULKS IPPON Jarocin
7. Czuliński Bartosz AZS Zarząd Środ. Poznań
7. Gdula Grzegorz UKS „Olimpia-Judo” Elbląg

mężczyźni, waga: -90kg – 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szczurowski Kacper AZS Gliwice
2. Matlakowski Arkadiusz UKS Galeon Gdynia
3. Hatliński Łukasz UKS „Orkan” Sochaczew
3. PROCHASKA Adrian MMKS Wojownik Skierniewice
5. Cendrowski Bartosz TKS „Judo” Toruń
5. GRUDA Marcin AZS UW Warszawa
7. Lubiński Marcin AZS Gliwice
7. Pasek Wojciech GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: +90kg – 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. KUBICA RYSZARD SS „Dąb” Dębowiec
2. Majowski Dominik UKS Dwójka Tarnowskie Góry
3. Górski Mikołaj GKS Czarni Bytom
3. Szaran Bartosz MKS „Pałac Młodzieży – Łódź” Łódź
5. Dorlet Wojciech K.S. Judo Gwardia Koszalin
5. Miłowski Łukasz UKS Kodokan Toruń
7. Makowiecki Adrian KJ Samuraj Koszalin
7. Załęczny Krzysztof TKS „Judo” Toruń

mężczyźni, waga: -46kg – 30 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Błoński Tomasz STS Gryf-3 Słupsk
2. Walczyk Patryk GKS Czarni Bytom
3. Karaś Bartosz TS Wisła Kraków
3. Wróbel Kacper MKS Olimpijczyk Włocławek
5. Babiński Adrian SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Stecki Jędrzej SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Lewandowski Adrian AZS Gliwice
7. Nowak Patryk KJ Koka Jastrzębie-Zdrój