W dniu 28.10.2012 obyły się w Gliwicach zawody o „Puchar Prezesa Śląskiego Związku Judo”. Drużynowo turniej wygrał klub Czarni Bytom (93pkt), na drugiej pozycji sklasyfikował się klub AZS Gliwice (38,5pkt), a trzeciej Polonia Rybnik (28pkt)


Wyniki Drużynowe:

  • 1. Czarni Bytom 93 pkt
  • 2. AZS Gliwice 38,5 pkt
  • 3. Polonia Rybnik 28 pkt
  • 4.UKS 48 Częstochowa 25 pkt
  • 5. LKS Simoradz 16 pkt

Wyniki indywidualne

Młodziczki

Waga 36 kg
1. Pietryga Justyna AZS Gliwice

Waga 40 kg
1. Gruszczyńska Wiktoria AZS Gliwice

Waga 44 kg
1. Nowicka Dominika MOSIR Mysłowice
2. Cichy Karolina Czarni Bytom

Waga 48 kg
1. Ukuś Agnieszka Czarni Bytom
2. Bandura Wiktoria Judo Pawłowice
3. Wilk Oliwia Czarni Bytom
4. Kanios Dominika Czarnio Bytom

Waga 52 kg
1. Kuczera Wioleta Polonia Rybnik
2. Błaszczyk Małgorzata Centrum Wisła
3. Dyrszlag Anna AZS Gliwice

Waga 57 kg
1. Marciniak Wiktoria Feniks Bytom
2. Wantulok Patrycja Dąb Dębowiec
3. Makosz Agnieszka Czarni Bytom

Waga 63 kg
1. Kabata Klaudia Czarni Bytom
2. Samonek Magda AZS Gliwice
3. Mieszczak Martyna Czarni Bytom
3. Klimczak Marta Czarni Bytom

Waga 70 kg
1. Gołąb Justyna Czarni Bytom

Waga +70 kg
1. Zawidzka Agnieszka Gwardia Bielsko – Biała
2. Czerwiec Michalina AZS Gliwice
3. Rduch Monika Ahinsa Tarnowskie Góry

WYNIKI
ZAWODÓW O „PUCHAR PREZESA ŚLASKIEGO ZWIĄZKU JUDO”

Młodzicy
Waga 38 kg
1. Ciba Przemysław AZS Gliwice
2. Padoł Krzysztof Czarni Bytom

Waga 42 kg
1. Szołtysek Filip PM Katowice
2. Osiak Mateusz MOSIR Mysłowice
3. Migot Mateusz Czarni Bytom

Waga 46 kg
1. Wala Łukasz Polonia Rybnik
2. Łosiak Patryk Czarni Bytom
3. Majder Jakub Czarni Bytom
3. Salisz Mateusz Czarni Bytom

Waga 50 kg
1. Karaś Bartosz Wisła Kraków
2. Drzymał Paweł Czarni Bytom
3. Życzyński Konrad Polonia Rybnik
3. Gruszczyński Szymon PM Katowice

Waga 55 kg
1. Kalus Dorian Czarni Bytom
2. Mastalerz Przemysław LKS Simoradz
3. Piątek Kamil Gwardia Bielsko – Biała
3. Kampe Przemysław Czarni Bytom

Waga 60 kg
1. Skocz Sławomir Wisła Kraków
2. Kiersznowski Wojciech AZS Gliwice
3. Dyr. Sambor Czarni Bytom
3. Pozok Marcin LKS Simoradz

Waga 66 kg
1. Nowicki Maciej UKS 48 Częstochowa
2. Więcławie Kamil AZS Gliwice
3. Grzywacz Michał UKS 48 Częstochowa
3. Aleksandrowicz Daniel UKS 48 Częstochowa

Waga 73 kg
1. Knap Paweł Czarni Bytom
2. Kapela Szymon AZS Gliwice
3. Lisiński Mikołaj AZS Gliwice
3. Jaworski Patryk Judo Pawłowice

Waga 81 kg
1. Kejza Paweł Polonia Rybnik
2. Grzegorzek Miłosz Gwardia Bielsko-Biała
3. Łaski Rafał PM Katowice
3. Weistand Bogdan Czarni Bytom

Waga +81 kg
1. Balasiński Jakub UKS 48 Częstochowa
2. Jakubek Paweł Czarni Bytom
3. Koziołek Bartosz PM Katowice
3. Grodecki Artur Czarni bytom

3.