Lista osób województwa śląskiego, którym został dofinansowany wyjazd na Mistrzostwa Polski Młodzików w Bochni w dniach 3-4.10.2015

Dofinansowanie obejmuje 1 nocleg i śniadania w dniu zawodów.
Pozostałe koszty pokrywają zainteresowane kluby.

Lista zawodników z województwa śląskiego, którym zostanie dofinansowany wyjazd na Mistrzostwa
Polski Młodzików w Bochni w dniach 3-4.10.2015
Dofinansowanie obejmuje 1 nocleg i śniadanie w dniu zawodów.
Pozostałe koszty pokrywają zainteresowane kluby.
Młodzicy
1.
Altansukh Marcin /Czarni Bytom
2.
Bartos Wojciech /Czarni Bytom
3.
Chryst Bartosz /Czarni Bytom
4.
Czerwiński Karol /Budowlani Sosnowiec
5.
Dyr Dorian /Czarni Bytom
6.
Firlajczyk Kamil /Simoradz
7.
Graca Dawid /Czarni Bytom
8.
Gradzki Wojciech /Czechowice
9.
Herman Mateusz /MOSiR Cieszyn
10.
Kowalczyk Aleksander /Czarni Bytom
11.
Kowalski Fabian /AWF Katowice
12.
Loska Olaf /Czechowice
13.
Łukasik Jakub /Czarni Bytom
14.
Marciniak Mateusz /AZS Gliwice
15.
Młynek Szymon / AZS Gliwice
16.
Rasiak Patryk /Polonia Rybnik
17.
Rosa Marcin /Budowlani Sosnowiec
18.
Skorupa Paweł / AZS Gliwice
19.
Suponik Jakub /2 Rydułtowy
20.
Wigand Łukasz /Czarni Bytom
21.
Witalis Wojciech /Czarni Bytom
22.
Witkowski Bartłomiej /JUDO Mysłowice
23.
Woś Jakub /Czarni Bytom
24.
Wysmoliński Mariusz /Koka Jastrzębie
25.
Wysocki Łukasz /Feniks Bytom
Młodziczki
1.
Binek Agata /Ahinsa T-G.
2.
Frąckiewicz Zuzanna /Polonia Rybnik
3.
Gowarzewska Alicja / JUDO Mysłowice
4.
Gruszczyńska Laura /AZS Gliwice
5.
Klabecka Nicola /MOSiR Cieszyn
6.
Krochmalska Zuzanna /Czarni Bytom
7.
Kuczek – Feć Natalia / 2 Rydułtowy
8.
Łogożna Zuzanna /Polonia Rybnik
9.
Makosz Dominika /Czarni Bytom
10.
Malcharczyk Miriam /Feniks Bytom
11.
Mikołajczyk Martyna /Czechowice
12.
Mohr Natalia /Dąb Debowiec
13.
Nolewajka Martyna /Czarni Bytom
14.
Piątek Zuzanna /Janosik B-B

15.
Pietrzak Klaudia /Feniks Bytom
16.
Rosińska Wiktoria /Czarni Bytom
17.
Rzeszutek Julia / Polonia Rybnik
18.
Trzeciok Magdalena /Pawłowice
19.
Zawadzka Klaudia /AZS Gliwice
20.
Zawidzka Marta /Janosik B-B
21.
Żemła Paulina /Koka Jastrzębie
Z poważaniem
Wiceprezes ds. sportowych
Śląskiego Związku Judo
Robert Taraszkiewicz