Zapraszamy do zapoznania się z wynikami pierwszych eliminacji SPRAWOZDANIE Z ELIMINACJI DO OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY BYTOM 19.03.2017

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami pierwszych eliminacji SPRAWOZDANIE Z ELIMINACJI DO OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY BYTOM 19.03.2017

Sprawozdanie z Eliminacji pdf.

kat.wagowa pozycja/miejsce nazwisko imię klub I strefa II Strefa Razem
STARTOWAŁO 10 ZAWODNIKÓW
Waga 46 kg 1 MIEJSCE Szołtysik Łukasz Ahinsa Tarnowskie Góry 9
2 MIEJSCE Gabor Kacper Wisła Kraków 7
3 MIEJSCE Wysocki Łukasz Feniks Bytom 5,5
3 MIEJSCE Wilk Oliwer Czarni Bytom 5,5
5 MIEJSCE Subtelny Jakub UKS Judo Wolbrom 3,5
5 MIEJSCE Piotrowski Jakub Czarni Bytom 3,5
STARTOWAŁO 8 ZAWODNIKÓW
Waga 50 kg 1 MIEJSCE Dyr. Dorian Czarni Bytom 9
2 MIEJSCE Szymski Dominik Sokół Myślenice 7
3 MIEJSCE Gil Dawid UKS Judo Wolbrom 5,5
3 MIEJSCE Szefer Jonatan Koka Jastrzębie 5,5
5 MIEJSCE Młynek Szymon AZS Gliwice 3,5
5 MIEJSCE Herok Bartosz Czechowice Dziedzice 3,5
STARTOWAŁO 16 ZAWODNIKÓW
Waga 55 kg 1 MIEJSCE Tylek Paweł Wisła Kraków 9
2 MIEJSCE Woś Jakub Czarni Bytom 7
3 MIEJSCE Matysik Marcin Koka Jastrzębie 5,5
3 MIEJSCE Wójcik Bartosz Polonia Rybnik 5,5
5 MIEJSCE Marzewski Artur Koka Jastrzębie 3,5
5 MIEJSCE Gabor Oskar Wisła Kraków 3,5
7 MIEJSCE Graca Dawid Czarni Bytom 1,5
7 MIEJSCE Zając Adrian Polonia Rybnik 1,5
STARTOWAŁO 22 ZAWODNIKÓW
Waga 60 kg 1 MIEJSCE Kocima Filip UKS Judo Mysłowice 9
2 MIEJSCE Pekala Damian Polonia Rybnik 7
3 MIEJSCE Gwóźdź Kamil Wisła Kraków 5,5
3 MIEJSCE Witalis Wojciech Czarni bytom 5,5
5 MIEJSCE Karaś Kacper Wisła Kraków 3,5
5 MIEJSCE Witkowski Bartłomiej UKS Judo Mysłowice 3,5
7 MIEJSCE Gruchała Krzysztof PM Tarnów 1,5
7 MIEJSCE Loska Olaf Janosik Bielsko-Biała 1,5
STARTOWAŁO 19 ZAWODNIKÓW
Waga 66 kg 1 MIEJSCE Włodarski Hubert PM Tarnów 9
2 MIEJSCE Binek Jakub Czarni Bytom 7
3 MIEJSCE Mikszta Maciej Polonia Rybnik 5,5
3 MIEJSCE Reneson Dawid Błękitni Tarnów 5,5
5 MIEJSCE Smente Jakub UKS Judo Wolbrom 3,5
5 MIEJSCE Andrzejewski Bartosz Kejza Team 3,5
7 MIEJSCE Rytkowski Paweł PM Tarnów 1,5
7 MIEJSCE Król Dominik Judo Wolbrom 1,5
STARTOWAŁO 17 ZAWODNIKÓW
Waga 73 kg 1 MIEJSCE Kocioł Albin Wisła Kraków 9
2 MIEJSCE Adamczyk Maciej Wisła Kraków 7
3 MIEJSCE Cieślar Michał Czarni Bytom 5,5
3 MIEJSCE Pawliczak Szymon AJ Rzeszów 5,5
5 MIEJSCE Zduń Radosław Sokół Myślenice 3,5
5 MIEJSCE Marzec Jakub Kejza Team 3,5
7 MIEJSCE Karaś Filip Grot Kraków 1,5
7 MIEJSCE Pabis Maciej Żak Kielce 1,5
STARTOWAŁO 11 ZAWODNIKÓW
Waga 81 kg 1 MIEJSCE Krempeć Daniel Milenium Rzeszów 9
2 MIEJSCE Kasprzyński Szymon Czarni Bytom 7
3 MIEJSCE Dziuba Dawid Sokół Myślenice 5,5
3 MIEJSCE Chryst Bartosz Czarni Bytom 5,5
5 MIEJSCE Nowak Szymon Czarni Bytom 3,5
5 MIEJSCE Grzybek Mateusz Nakano Pogwizdów 3,5
7 MIEJSCE Kołóodziej Jakub UKS 2 Tarnowskie Góry 1,5
STARTOWAŁO 7 ZAWODNIKÓW
Waga 90 kg 1 MIEJSCE Sokół Jakub UKS Judo Wolbrom 9
2 MIEJSCE Szewczyk Mateusz Czarni Bytom 7
3 MIEJSCE Wróbel Kacper Gwardia Bielsko-Biała 5,5
3 MIEJSCE Łukasik Jakub Czarni Bytom 5,5
5 MIEJSCE Winiarski Dawid UKS Ostrowia 3,5
STARTOWAŁO 7 ZAWODNIKÓW
Waga /+/90 kg 1 MIEJSCE Slusarz Norbert Koka Jastrzębie 9
2 MIEJSCE Mazurczak Wiktor Żak Kielce 7
3 MIEJSCE Altansukh Marcin Czarni Bytom 5,5
3 MIEJSCE Kowalski Fabian AWF Katowice 5,5
5 MIEJSCE Bartos Wojciech Czarni Bytom 3,5
5 MIEJSCE Kowalczyk Aleksander Czarni Bytom 3,5
SPRAWOZDANIE Z ELIMINACJI DO OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY BYTOM 19.03.2017

kat.wagowa pozycja/miejsce nazwisko imię klub I strefa II Strefa Razem
STARTOWAŁO 3 ZAWODNICZEK
Waga 40 kg 1 MIEJSCE Gowarzewska Alicja UKS Judo Mysłowice 4
2 MIEJSCE Grzywacz Karina Koka Jastrzębie 2
STARTOWAŁO 4 ZAWODNICZEK
Waga 44 kg 1 MIEJSCE Szlachta Nicola UKS Judo Wolbrom 5
2 MIEJSCE Tracz Małgorzata UKS Judo Wolbrom 3
3 MIEJSCE Ihas Martyna Dąb Dębowiec 2
STARTOWAŁO 7 ZAWODNICZEK
Waga 48 kg 1 MIEJSCE Kuraś Marta UKS Judo Wolbrom 9
2 MIEJSCE Tąta Jagoda UKS Judo Pawłowice 7
3 MIEJSCE Szlachta Paulina UKS Judo Wolbrom 5,5
3 MIEJSCE Pietrzak Klaudia Feniks Bytom 5,5
5 MIEJSCE Wszołek Izabela MOSIR Bochnia 3,5
STARTOWAŁO 13 ZAWODNICZEK
Waga 52 kg 1 MIEJSCE Kolbusz Katarzyna Czarni Bytom 9
2 MIEJSCE Kwaśny Gabriela MOSIR Jasło 7
3 MIEJSCE Żemła Paulina Koka Jastrzębie 5,5
3 MIEJSCE Nocula Natalia MOSIR Jasło 5,5
5 MIEJSCE Piwowarczyk Aleksandra Wierzchosławice 3,5
5 MIEJSCE Makosz Dominika Czarni Bytom 3,5
7 MIEJSCE Klimkiewicz Zuzanna Żak Kielce 1,5
7 MIEJSCE Bober Anna Kejza Team 1,5
STARTOWAŁO 18 ZAWODNICZEK
Waga 57 kg 1 MIEJSCE Kropska Natalia Czarni Bytom 9
2 MIEJSCE Walczyk Wiktoria Czarni Bytom 7
3 MIEJSCE Weis Nicoletta UKS 15 Krosno 5,5
3 MIEJSCE Łogożna Zuzanna Polonia Rybnik 5,5
5 MIEJSCE Matejko Natalia Czarni Bytom 3,5
5 MIEJSCE Szatan Aleksandra UKS Judo Wolbrom 3,5
7 MIEJSCE Gawron Julia Hejnał Kęty 1,5
7 MIEJSCE Trzeciok Magdalena UKS Judo Pawłowice 1,5
STARTOWAŁO 15 ZAWODNICZEK
Waga 63 kg 1 MIEJSCE Kaleta Anna UKS Judo Wolbrom 9
2 MIEJSCE Paś Anna UKS Judo Wolbrom 7
3 MIEJSCE Mikołajczyk Martyna Czechowice – Dziedzice 5,5
3 MIEJSCE Gut Julia MOSIR Bochnia 5,5
5 MIEJSCE Gruszczyńska Laura AZS Gliwice 3,5
5 MIEJSCE Górniak Paulina MOSIR Jasło 3,5
7 MIEJSCE Bajak Julia WMKS Ostrowia 1,5
7 MIEJSCE Rosińska Wiktoria Czarni Bytom 1,5
STARTOWAŁO 8 ZAWODNICZEK
Waga 70 kg 1 MIEJSCE Nolewajka Martyna Czarni Bytom 9
2 MIEJSCE Łętkowska Marta UKS 15 Krosno 7
3 MIEJSCE Górska Magdalena PM Tarnów 5,5
3 MIEJSCE Głogowska Karolina Czarni Bytom 5,5
5 MIEJSCE Wieczorek Dominika Dąb Dębowiec 3,5
5 MIEJSCE Jendrzok Jennifer Czarni Bytom 3,5
STARTOWAŁO 7 ZAWODNICZEK
Waga /+/ 70 kg 1 MIEJSCE Gaj Aleksandra Czarni Bytom 9
2 MIEJSCE Kotlarska Dominika Żak Kielce 7
3 MIEJSCE Księzyk Julia PM Katowice 5,5
3 MIEJSCE Kimel Wiktoria UKS Judo Mysłowice 5,5
5 MIEJSCE Piękoś Julia Sokół Myślenice 3,5