Kategoria wagowa 36 kg
1M ONYKS OLIWIA KOKA JASTRZEBIE
2M ROSA KAROLINA IKIZAMA RADZIONKÓW
3M NIZIOŁEK EWELINA AZS GLIWICE

Kategoria wagowa 36 kg
1M ONYKS OLIWIA KOKA JASTRZEBIE
2M ROSA KAROLINA IKIZAMA RADZIONKÓW
3M NIZIOŁEK EWELINA AZS GLIWICE
Kategoria wagowa 40 kg
1M BADURA DANIELA CZARNI BYTOM
2M TĘCZA EWA SPARTA SKOCZÓW
Kategoria wagowa 44 kg
1M JAGIEŁO EMILIA WIERZCHOSŁAWICE
2M KUTYŁA OLIWAI KOKA JASTRZEBIE
3M DROBOT ZUZANNA WIERZCHOSŁAWICE
3M MACIEJEWSKA ALEKSANDRA FENIKS BYTOM
Kategoria wagowa 48 kg
1M WĄTOREK OLIWIA MOSIR BOCHNIA
2M TWARDOWSKA MAJA MOSIR BOCHNIA
3M PIOTROWSKA NATALIA KOKA JASTRZĘBIE
3M MIKA KAROLINA POLONIA RYBNIK
Kategoria wagowa 52 kg
1M GLUBIAK MARTYNA CZARNI BYTOM
2M WZOREK NATALIA PM TARNÓW
3M SAWCZUK MONIKA SPARTA SKOCZÓW
3M KAPTURSKA KAMILA POLONIA RYBNIK
Kategoria wagowa 57 kg
1M BEDNARZ ANNA KROSNO
2M KLOP AMELIA CZARNI BYTOM
3M LEMPART WIKTORIA CZARNI BYTOM
Kategoria wagowa 63 kg
1M ŻABCZYŃSKA WIKTORIA MOSIR BOCHNIA
2M BARON WIKTORIA CZARNI BYTOM
3M WITA PAULINA POLONIA RYBNIK
Kategoria wagowa 70 kg
1M ŻYDEK JAGODA UKS DWÓJKA RYDUŁTOWY
Kategoria wagowa +70 kg
1M NOREK DARIA UKS DWÓJKA RYDUŁTOWY​
SPRAWOZDANIE
Z MIEDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTW MŁODZIKÓW
BYTOM 2017

Kategoria wagowa 38 kg
1M GARUS JAKUB KOKA JASTRZĘBIE
2M FIGLUS NIKODEM MYSŁOWICE
3M NOWOK OLIWER AZS GLIWICE
3M FITYKA MATEUSZ CZARNI BYTOM
Kategoria wagowa 42 kg
1M GARDIAN MARCIN POLONIA RYBNIK
2M WANTUCH FILIP PM TARNÓW
3M ŚPIEWAK KAMIL CZARNI BYTOM
3M WALKIEWICZ ALEKSANDER WIERZCHOSŁAWICE
Kategoria wagowa 46 kg
1M OKUNIEWICZ JAKUB CZARNI BTOM
2M GRELA FILIP CZARNI BYTOM
3M BRONZEL DAWID CZARNI BYTOM
3M BARWACZ JAN WISŁA KRAKÓW
Kategoria wagowa 50 kg
1M GARGASZ DENIS CZARNI BYTOM
2M KASPERCZYK OSKAR NAKANO POGWIZDÓW
3M MADEJCZYK DAWID CZARNI BYTOM
3M NACZYŃSKI BARTOSZ UKS DWÓJKA RYDUŁTOWY
Kategoria wagowa 55 kg
1M SZULIK DAWID POLONIA RYBNIK
2M KLIMKIEWICZ KRZYSZTOF ŻAK KIELCE
3M SZYMONIK KRYSTIAN GWARDIA BIELSKO-BIAŁA
3M DZIEDZIC JAKUB MYSŁOWICE
Kategoria wagowa 60 kg
1M KOZIOŁEK WOJCIECH UKS DWÓJKA RYDUŁTOWY
2M GAWĘDA WOJCIECH WISŁA KRAKÓW
3M KAJCA MAKSYMILIAN CZARNI BYTOM
3M KIELOCH MICHAŁ CZECHOWICE DZIEDZICE
Kategoria wagowa 66 kg
1M MOĆKUŃ BARTOSZ KOKA JASTRZĘBIE
2M MATYKIEWICZ WIKTOR MOSIR BOCHNIA
3M CHROMIK GRZEGORZ DWÓJKA TARNOWSKIE GÓRY
3M PRYMAS TOMASZ CZARNI BYTOM
Kategoria wagowa 73 kg
1M MIKOSZ PAWEŁ SKORPION KROSNO
2M ŚWIATKOWSKI JAKUB CZARNI BYTOM
3M PISKORZ MACIEJ NAKANO POGWIZDÓW
Kategoria wagowa 81 kg
1M SMAGA JAKUB PM KATOWICE
2M BASTA KAMIL CZARNI BYTOM