SPRAWOZDANIE Z MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTW MŁODZICZEK
kat.wagowa pozycja/miejsce nazwisko imię klub rok ur.
Waga 36 kg 1 MIEJSCE KRZYKAWSKA SONIA AZS GLIWICE 2003


SPRAWOZDANIE Z MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTW MŁODZICZEK
kat.wagowa pozycja/miejsce nazwisko imię klub rok ur.
Waga 36 kg 1 MIEJSCE KRZYKAWSKA SONIA AZS GLIWICE 2003
2 MIEJSCE GRZYWACZ KARINA KOKA JASTRZĘBIE 2002
3 MIEJSCE KOŚ ZUZANNA UKS KROSNO 2003
4 MIEJSCE ONYKS OLIWIA KOKA JASTRZĘBIE 2003
5 MIEJSCE JAROSZ JULIA GWARDIA BIELSKO-BIAŁA 2003
Waga 40 kg 1 MIEJSCE PIOTROWSKA NATALIA KOKA JASTRZĘBIE 2003
2 MIEJSCE LEKS PAULINA UKS DWÓJKA RYDUŁTOWY 2003
3 MIEJSCE BARSZCZ KATARZYNA CZARNI BYTOM 2003
Waga 44 kg 1 MIEJSCE WĄTOREK OLIWIA MOSIR BOCHNIA 2003
2 MIEJSCE NOSEK OLIWIA WIESZCHOSŁOWICE 2002
3 MIEJSCE WOŚ MAŁGORZATA AHINSA TARNOWSKIE GÓRY 2003
3 MIEJSCE MIKA KAROLINA POLONIA RYBNIK 2003
5 MIEJSCE OWSIANY KLAUDIA UKS KROSNO 2002
5 MIEJSCE KULIG WIKTORIA AZS GLIWICE 2003
Waga 48 kg 1 MIEJSCE MOHR NATALIA DĄB DEBOWIEC 2002
2 MIEJSCE BATKO DOMINIKA UKS 13 ZABRZE 2002
3 MIEJSCE STACHOWSKA PATRYCJA POLONIA RYBNIK 2002
3 MIEJSCE MICHAŁEK BEATA BŁĘKITNI TARNÓW 2002
5 MIEJSCE ŚMIGIEL ALICJA DĄB DEBOWIEC 2002
5 MIEJSCE MIŁOSZ JULIA CZARNI BYTOM 2003
Waga 52 kg 1 MIEJSCE PIWOWARCZYK ALEKSANDRA WIESZCHOSŁOWICE 2002
2 MIEJSCE GLUBIAK MARTYNA CZARNI BYTOM 2003
3 MIEJSCE LIS JULIA CZARNI BYTOM 2002
3 MIEJSCE KŁODA PATRYCJA NAKANO POGWIZDÓW 2002
5 MIEJSCE BINEK AGATA AHINSA TARNOWSKIE GÓRY 2002
5 MIEJSCE SZYMAŁA ROKSANA POLONIA RYBNIK 2002
Waga 57 kg 1 MIEJSCE ŻABCZYŃSKA WIKTORIA MOSIR BOCHNIA 2003
2 MIEJSCE PIĄTEK ZUZANNA GWARDIA BIELSKO-BIAŁA 2002
3 MIEJSCE GUBAŁA ŻANETA CZARNI BYTOM 2002
3 MIEJSCE KLECZYŃSKA MONIKA GWARDIA BIELSKO-BIAŁA 2003
5 MIEJSCE BAKALARZ AGATA CZARNI BYTOM 2002
5 MIEJSCE GĘTKA WIKTORIA AZS GLIWICE 2003
Waga 63 kg 1 MIEJSCE MIKOŁAJCZYK MARTYNA KJ CZECHOWICE DZIEDZICE 2002
2 MIEJSCE GUT JULIA MOSIR BOCHNIA 2002
3 MIEJSCE KACZMAREK ALICJA CZARNI BYTOM 2002
Waga 70 kg 1 MIEJSCE ŻYDEK JAGODA UKS DWÓJKA RYDUŁTOWY 2003
2 MIEJSCE STOKŁOSA WERONIKA CZARNI BYTOM 2003
Waga /+70/ kg 1 MIEJSCE KOWALIKOWSKA WIKTORIA CZARNI BYTOM 2003
2 MIEJSCE BORECKA IZABELA CZARNI BYTOM 2002

SPRAWOZDANIE Z MIEDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTW MŁODZIKÓW

kat.wagowa pozycja/miejsce nazwisko imię klub rok ur.
Waga 38 kg 1 MIEJSCE GRELA FILIP CZARNI BYTOM 2003
2 MIEJSCE KOWALSKI KAROL TS WISŁA KRAKÓW 2003
3 MIEJSCE AUGUSTYN KACPER PM TARNÓW 2003
4 MIEJSCE ŚWIERCZEK JAKUB WIESZCHOSŁOWICE 2003
Waga 42 kg 1 MIEJSCE SZOŁTYSIK ŁUKASZ AHINSA TARNOWSKIE GÓRY 2002
2 MIEJSCE GARGASZ DENIS CZARNI BYTOM 2003
3 MIEJSCE WASZKIEWICZ PIOTR JUDO WOLBROM 2002
3 MIEJSCE KASTERCZYK OSKAR NAKANO POGWIZDÓW 2003
5 MIEJSCE GIL DAWID JUDO WOLBROM 2002
5 MIEJSCE BANDURA MAKSYMILAIN JUDO PAWŁOWICE 2003
Waga 46 kg 1 MIEJSCE DZIEDZIC JAKUB JUDO MYSŁOWICE 2003
2 MIEJSCE DEREŃ ADRIAN MILENIUM RZESZÓW 2003
3 MIEJSCE KURZAWSKI MATEUSZ FENIKS BYTOM 2000
3 MIEJSCE BANASZCZAK ŁUKASZ CZARNI BYTOM 2003
5 MIEJSCE HEROK BARTOSZ KJ CZECHOWICE DZIEDZICE 2002
5 MIEJSCE PASIEKA WOJCIECH POLONIA RYBNIK 2002
Waga 50 kg 1 MIEJSCE LOSKA OLAF JANOSIK BIELSKO-BIAŁA 2002
2 MIEJSCE KARAŚ KACPER TS WISŁA KRAKÓW 2002
3 MIEJSCE JANIK NIKODEM KJ CZECHOWICE DZIEDZICE 2002
3 MIEJSCE GRACA DAWID CZARNI BYTOM 2002
5 MIEJSCE SZYMONIK KRYSTIAN GWARDIA BIELSKO-BIAŁA 2003
5 MIEJSCE KEDZIERSKI JAKUB LKS SIMORADZ 2002
Waga 55 kg 1 MIEJSCE ŁOZIAK MATEUSZ CZARNI BYTOM 2002
2 MIEJSCE BACHA MATEUSZ KOKA JASTRZĘBIE 2002
3 MIEJSCE KUBAS KAMIL MOSIR BOCHNIA 2002
3 MIEJSCE ŻABIŃSKI ADAM CZARNI BYTOM 2002
5 MIEJSCE KRAWIEC DAMIAN CZARNI BYTOM 2002
5 MIEJSCE KACZMAREK MELCHIOR MOSIR CIESZYN 2002
Waga 60 kg 1 MIEJSCE KOCIOŁ ALBIN TS WISŁA KRAKÓW 2002
2 MIEJSCE ZIÓŁKOWSKI JAKUB UKS OSTROWIA OSTROWIEC 2002
3 MIEJSCE GROJEC TOMASZ JUDO WOLBROM 2002
3 MIEJSCE MAZUREK SYLWESTER NAKANO POGWIZDÓW 2002
5 MIEJSCE BORÓWKA KONRAD BUDOWLANI SOSNOWIEC 2002
5 MIEJSCE DUDKIEWICZ DAWID BUDOWLANI SOSNOWIEC 2002
Waga 66 kg 1 MIEJSCE PIEKAR DAWID NAKANO POGWIZDÓW 2002
2 MIEJSCE LIBERSKI DAWID BUDOWLANI SOSNOWIEC 2002
3 MIEJSCE ZDUŃCZYK DAWID POLONIA RYBNIK 2002
3 MIEJSCE SUPONIK JAKUB UKS DWÓJKA RYDUŁTOWY 2002
5 MIEJSCE ROSÓŁ SZYMON JUDO WOLBROM 2002
5 MIEJSCE PELCZAR MATEUSZ UKS KROSNO 2002
Waga 73 kg 1 MIEJSCE GRĄDZKI WOJCIECH KJ CZECHOWICE DZIEDZICE 2002
2 MIEJSCE POPIELARZ DOMINIK FENIKS BYTOM 2002
3 MIEJSCE GUT JAKUB AZS GLIWICE 2002
3 MIEJSCE ŻMUDZIŃSKI JAKUB UKS DWÓJKA TARNOWSKIE GÓRY 2002
5 MIEJSCE PÓŁTORAK BARTOSZ MILENIUM RZESZÓW 2002
5 MIEJSCE SOSNA WOJCIECH BUDOWLANI SOSNOWIEC 2003
Waga 81 kg 1 MIEJSCE SZEWCÓW KACPER CZARNI BYTOM 2002
2 MIEJSCE POSTRACH BARTOSZ BUDOWLANI SOSNOWIEC 2002
3 MIEJSCE ERFURT ERYK POLONIA RYBNIK 2002
3 MIEJSCE BENDKOWSKI ŁUKASZ YAMABUSHI ZAKOPANE 2002
5 MIEJSCE RUSINOWSKI ERYK POLONIA RYBNIK 2002
5 MIEJSCE ŻABA SZYMON CZARNI BYTOM 2003
Waga pow.81 kg 1 MIEJSCE PIEKAR RADOSŁAW NAKANO POGWIZDÓW 2002
2 MIEJSCE MARSZAŁEK KAMIL CZARNI BYTOM 2002
3 MIEJSCE ŚWIDERSKI DOMINIK PM TARNÓW 2002
4 MIEJSCE MARCINIAK MATEUSZ AZS GLIWICE 2003