DOTYCZY POWOŁANIA ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK NA DRUŻYNOWE
MISTRZOSTWA POLSKI REPREZENTACJI WOJEWÓDZTW.


DOTYCZY POWOŁANIA ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK NA DRUŻYNOWE
MISTRZOSTWA POLSKI REPREZENTACJI WOJEWÓDZTW.
Prosimy n/p zawodników/czek powołanych do reprezentacji województwa Śląskiego na
DMP Młodzików/czek o przyjazd w dniu 25.11.2016 do hotelu Boutigue Hotels Bytom ulica
Konstytucji 91 / dzielnica Bytomia Karb/

Przyjazd zawodników/czek do godziny 17 00 w dniu 25.11.2016.
Uwaga: Waga oficjalna wg komunikatu w dniu 25.11.2016 godzina 19 30 – 20 30
Należy zabrać dokumenty tożsamości i aktualne badania lekarskie.
Zawodnicy/czki spoza Bytomia maja zarezerwowane w dniu 25/26.11.2016 miejsca
noclegowe oraz wyżywienie kolację, śniadanie w hotelu i obiad na hali judo w dniu zawodów.

Trenerzy odpowiedzialni:
Młodzicy: Misztal Eugeniusz, Grzegorz Czajka, Dziewulski Ryszard.
Młodziczki: Wysocki Wojciech, Kubica Henryk, Mańka Jan.

Kadra woj. Młodzików:
NAZWISKO I IMIĘ KLUB KAT WAG.
WYSOCKI ŁUKASZ FENIKS BYTOM 42
SOŁTYSIK ŁUKASZ AHINSA TARNOWSKIE GÓRY 42
GRELA FILIP CZARNI BYTOM 42
BANASZCZAK ŁUKASZ CZARNI BYTOM 46
GARGASZ DENIS CZARNI BYTOM 46
KUCZERA KAROL POLONIA RYBNIK 46
LOSKA OLAF JANOSIK BIELSKO – B 50
GRACA DAWID CZARNI BYTOM 50
MARZEWSKI ARTUR KOKA JASTRZĘBIE 55
SMOŁKA SZYMON UKS 2 RUDUŁTOWY 55
MAZUREK SYLWESTER NAKANO POGWIZDÓW 60
PIEKAR DAWID NAKANO POGWIZDÓW 66
LIBERSKI DAWID BUDOWLANI SOSNOWIEC 66
GRĄDZKI WOJCIECH JUDO CZECHOWICE-DZIEDZICE 73
POPIELARZ DOMINIK FENIKS BYTOM 73
ŻMUDZIŃSKI JAKUB UKS DWÓJKA TERNOWSKIE GÓRY 81
MARCINIAK MATEUSZ AZS GLIWICE + 81​

Kadra woj. Młodziczek:
NAZWISKO I IMIĘ KLUB KAT WAG.
GOWARZEWSKA ALICJA JUDO MYSŁOWICE 40
KUTYŁA OLIWIA KOKA JASTRZĘBIE 40
IHAS MARTYNA DĄB DĘBOWIEC 44
GAJDAMAKIN KAJA FENIKS BYTOM 44
PIETRZAK KLAUDIA FENIKS BYTOM 48
MOHR NATALIA DAB DEBOWIEC 48
BINEK AGATA AHINSA TARNOWSKIE GÓRY 52
MAJCHARCZYK MIRIAN FENIKS BYTOM 52
GLUBIAK MARTYNA CZARNI BYTOM 52
PIĄTEK ZUZANNA GWARDIA BIELSKO – B 57
GUBAŁA ŻANETA CZARNI BYTOM 57
MIKOŁAJACZYK MARTYNA JUDO CZECHOWICE –D 63
KACZMAREK ALICJA CZARNI BYTOM 63
ŻYDEK JAGODA DWÓJKA RYDUŁTOWY 73
GAWLIKOWSKA DOMINIKA IPPON TYCHY 73
Lista zawodników i zawodniczek może być uzupełniona po rozegraniu I eliminacji w Rybniku w dniu
19.11.2016.
V-ce Prezes ds. szkoleniowych
Robert Taraszkiewicz