Wyniki turnieju LIBERTY CUP który odbył się w miniony weekend w Bytomiu.

Mężczyźni

mężczyźni, waga: 46kg – 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wróbel Kacper MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Nowak Patryk KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
3. Jankowiak Tomasz Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3. Wala Łukasz Polonia Rybnik
5. BALCERZAK Mateusz UKS „OLIMP” Skaryszew
5. PODEMSKI BENIAMIN UKS 3 Piła
7. Salisz Mateusz GKS Czarni Bytom
7. Szołtysek Filip MKS Pałac Młodzieży Katowice

mężczyźni, waga: 50kg – 26 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Walczyk Patryk GKS Czarni Bytom
2. Karaś Bartosz TS Wisła Kraków
3. Błoński Tomasz STS Gryf-3 Słupsk
3. Jesionek Stanisław KJ AZS Opole
5. Dyba Michał MKS Juvenia Wrocław
5. Terlecki Rafał KJ Politechniki Białostockiej Białystok
7. Kaliś Adrian UKS Conrad Gdańsk
7. Skrzat Rafał UKJ Millenium Rzeszów

mężczyźni, waga: 55kg – 43 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. GRZYB Maciej JSS Drako 79 Warszawa
2. Ferenc Łukasz KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
3. Pękala Dawid UKS „Sokół” Pisarzowice
3. Winiarczyk Mateusz UKS Piast Wrzeście
5. Kamiński Grzegorz UMKS Żak Kielce
5. Kołaczyk Konrad KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
7. Kalus Dorian GKS Czarni Bytom
7. Sadowski Kamil UKJ „AON Warszawa” Warszawa

mężczyźni, waga: 60kg – 46 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kurtyka Paweł GKS Czarni Bytom
2. Lewiński Radek UKJ „AON Warszawa” Warszawa
3. Barczyk Karol UKS Judo Wolbrom
3. Jasiński Szymon UKS Galeon Gdynia
5. Kastner Patryk STS Gryf-3 Słupsk
5. Tonga Kacper MKS Truso Elbląg
7. Dziarmaga Arkadiusz Błękitni Tarnów
7. STROKA RADOSŁAW MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: 66kg – 49 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. CZERNIAWSKI Tomasz AZS UW Warszawa
2. Wawrzyczek Paweł K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
3. Morka Ksawery UKJ Ryś Warszawa
3. Ponichtera Bartosz UKS Siódemka Sochaczew
5. Kowalski Maciej KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
5. Tylek Sebastian MKS CM Jordan Kraków
7. Lipa Arkadiusz K.S. MOSiR Cieszyn
7. Marcinkiewicz Sebastian MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: 73kg – 36 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Drzewiecki Tomasz UKS 3 Piła
2. Pękala Miłosz Błękitni Tarnów
3. Kubicki Patryk Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Sordyl Mateusz TS Wisła Kraków
5. Borowski Paweł Polonia Rybnik
5. Litwin Paweł MKS Juvenia Wrocław
7. MALETA Jakub UKS „OLIMP” Skaryszew
7. Sadowski Adam AKS Strzegom

mężczyźni, waga: 81kg – 28 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ozimek Jakub AZS AWF Warszawa
2. SUCHECKI Bogusz MMKS Wojownik Skierniewice
3. Biedrzyński Krystian wroXgym Wrocław Wrocław
3. Zawadzki Bartłomiej UKJ Białołęka Warszawa
5. Gdula Grzegorz UKS „Olimpia-Judo” Elbląg
5. Kejza Daniel Polonia Rybnik
7. Kuciej Daniel MKS Juvenia Wrocław
7. Zhernakov Vyacheslav UKS Galeon Gdynia

mężczyźni, waga: 90kg – 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szczurowski Kacper Klub Środowiskowy AZS Gliwice
2. Cendrowski Bartosz TKS „Judo” Toruń
3. GRUDA Marcin AZS UW Warszawa
3. PROCHASKA Adrian MMKS Wojownik Skierniewice
5. Koźlik Mateusz GKS Czarni Bytom
5. Kubica Ryszard KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
7. GRYGIEL MATEUSZ MKS Juvenia Wrocław
7. Michałek Piotr GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: +90kg – 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Majowski Dominik GKS Czarni Bytom
2. Szaran Bartosz MKS „Pałac Młodzieży – Łódź” Łódź
3. Górski Mikołaj GKS Czarni Bytom
3. Lubiński Marcin Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Szuta Przemysław UKS Opty Gdynia
5. Załęczny Krzysztof TKS „Judo” Toruń
7. Miłowski Łukasz UKS Kodokan Toruń
7. Sołtysiak Norbert KS „Gwardia” Łódź

Kobiety

kobiety, waga: 40kg – 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Machnicka Vanessa Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
2. Nocula Joanna UKS „ASW-Judo” Jasło
3. Łapaczyńska Anna UKS Leśnik Kaczory
3. Nowak Klaudia LKS Wyzwolenie Simoradz

kobiety, waga: 44kg – 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jankowiak Dominika MKS Juvenia Wrocław
2. Zasada Wiktoria Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek
3. Bobilewicz Karolina TS Wisła Kraków
3. Cervinkova Zuzanna Czechy .
5. Cichy Karolina GKS Czarni Bytom
5. Przyczyna Katarzyna UKS Judo „Kontra” Mińsk Mazowiecki
7. Janeczko Joanna UKJ Białołęka Warszawa
7. Nowicka Dominika MOSiR Mysłowice

kobiety, waga: 48kg – 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tomczak Wiktoria MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Łosoś Roksana UKS 3 Piła
3. Cieślik Klaudia UKS Judo Wolbrom
3. Wiszniewska Katarzyna UKS 3 Piła
5. Banaszek Weronika UKS Judo Fight Club Warszawa
5. Klabecka Julia K.S. MOSiR Cieszyn
7. Adamczyk Dagmara UKS Judo Wolbrom
7. Krawczyk Weronika KJ Koka Jastrzębie-Zdrój

kobiety, waga: 52kg – 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szymańska Angelika MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Komarek Zuzanna Polonia Rybnik
3. Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom
3. Kowalczyk Julia Polonia Rybnik
5. Łukasiak Marta KS Start Radom
5. MRÓZ Dominika JSS Drako 79 Warszawa
7. Kołtunowska Aleksandra UKS Tomita Elbląg
7. Zygmunt Agata UKJ Legion Zamość

kobiety, waga: 57kg – 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wykupil Marta K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
2. Lewandowska Alicja Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Dąbrowska Anna MKS Juvenia Wrocław
3. Milej Joanna AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
5. Gajdek Karolina K.S. MOSiR Cieszyn
5. Svecowa Veronika Czechy .
7. Maciąg Weronika UKS Judo Wolbrom
7. Walotek Marta KS Budowlani Sosnowiec

kobiety, waga: 63kg – 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rams Zuzanna UKS Judo Wolbrom
2. Kabata Klaudia GKS Czarni Bytom
3. Przyczyna Paulina UKS Judo „Kontra” Mińsk Mazowiecki
3. Skupień Patrycja KS „Gwardia” Łódź
5. Matczak Aneta UKJ 225 Warszawa
5. Porembska Magdalena GKS Czarni Bytom
7. Dimurovova Sara Czechy .
7. Jałoszńska Weronika Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek

kobiety, waga: 70kg – 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tymann Daria GKS Czarni Bytom
2. Bień Aleksandra TS Wisła Kraków
3. Hofman Aleksandra MKS Juvenia Wrocław
3. Sobalska Karolina TS Wisła Kraków
5. Sosnal Gabriela Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. STĘPKA MARTA UKS 3 Piła
7. Gawron Oliwia Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Osmęda Karolina UKS Judo Wolbrom

kobiety, waga: +70kg – 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kułaga Paula TDK Trzcianka
2. Formela Anita GKS Żukowo
3. Litwin Dominika MKS Pałac Młodzieży Katowice
3. Pilarczyk Natalia UKS Kodokan Toruń