Wyniki uzyskane przez zawodników/czki z klubów województwa śląskiego na Mistrzostwach Polski Juniorów/ek Poznań 31.03 – 1.04.2017


Wyniki uzyskane przez zawodników/czki z klubów województwa śląskiego na Mistrzostwach Polski Juniorów/ek Poznań 31.03 – 1.04.2017

kobiety, waga: -52kg – 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
3. Nowicka Dominika UKS „JUDO” Mysłowice
5. Ukuś Agnieszka GKS Czarni Bytom
7. Błaszczyk Małgorzata UKS NAKANO Pogwizdów

kobiety, waga: -57kg – 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwiskoKlub
2.Komarek Zuzanna KS „Kejza Team” Rybnik

kobiety, waga: -63kg – 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
3. Lewandowska Alicja Klub Środowiskowy AZS Gliwice

kobiety, waga: -70kg – 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
2.Kabata Klaudia GKS Czarni Bytom
7. Marciniak Wiktoria GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: -78kg – 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dziopa Paulina GKS Czarni Bytom
2.Tymann Daria GKS Czarni Bytom
3.Pękala Natalia PTS „Janosik” Bielsko-Biała
3. Woźniak Oliwia GKS Czarni Bytom
5.Czarniecka Karolina Gwardia Bielsko-Biała
7.Gołąb Justyna GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: +78kg – 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
3.Zawidzka Agnieszka Gwardia Bielsko-Biała
7.LIS Wiktoria KS Budowlani Sosnowiec

mężczyźni, waga: -55kg – 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
2.Wójcik Jakub K.S. Judo Czechowice-Dziedzice

mężczyźni, waga: -60kg – 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1.Łoziak Patryk GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: -66kg – 30 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
2. Kaczor Kacper GKS Czarni Bytom
5. Kokosza Piotr KS Budowlani Sosnowiec

mężczyźni, waga: -73kg – 37 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1.Walczyk Patryk GKS Czarni Bytom
2.Szołtysek Filip AZS AWF Katowice
5.Wala Łukasz KS „Kejza Team” Rybnik

mężczyźni, waga: -81kg – 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
3.Drzymał Paweł GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: -90kg – 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
7. Liberda Łukasz GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: -100kg – 11 zawodników

Miejsce Imię i nazwisko Klub
1.Majowski Dominik GKS Czarni Bytom
2. Kejza Paweł KS „Kejza Team” Rybnik
3.Grzegorzek Miłosz Gwardia Bielsko-Biała