WYNIKI MISTRZOSTW ŚLASKA MŁODZIKÓW 2017

Waga 38 kg startowało 9 zawodników
1. Fityka Mateusz Czarni Bytom
2. Figlus Nikodem Judo Mysłowice
3. Spiewak Kamil Czarni Bytom
3. Nowok Oliwer AZS Gliwice


WYNIKI MISTRZOSTW ŚLASKA MŁODZIKÓW 2017

 
Waga 38 kg startowało 9 zawodników
1. Fityka Mateusz Czarni Bytom
2. Figlus Nikodem Judo Mysłowice
3. Spiewak Kamil Czarni Bytom
3. Nowok Oliwer AZS Gliwice
5. Garus Jakub KJ Koka Jastrzębie
5. Olkuśnik Kamil Budowlani Sosnowiec
7. Juszczyk Andrzej UKS Trzynastka Zabrze

 
Waga 42 kg startowało 6 zawodników
1. Okuniewicz Filip Czarni Bytom
2. Filipczyk Wiktor KJ Koka Jastrzębie
3. Gardian Marcin Polonia Rybnik
3. Ostroszczyk Błażej AZS Gliwice

 
Waga 46 kg startowało 14 zawodników
1. Gargasz Denis Czarni Bytom
2. Matyja Maciek KJ Koka Jastrzębie
3. Bandura Maksymilian Pawłowice
3. Bronzel Dawid Czarni Bytom
5. Czupil Filip Nakano Pogwizdów
5. Kasperczyk Oskar Nakano Pogwizdów
7. Browarski Maciej AZS Gliwice
7. Błaszczyk Łukasz Gwardia Bielsko-Biała
 
Waga 50 kg startowało 10 zawodników
1. Szulik Dawid Polonia Rybnik
2. Szymonik Krystian Gwardia Bielsko-Biała
3. Naczyński Bartosz Dwójka Rydułtowy
3. Dziedzic Jakub Judo Mysłowice
5. Zdrodowski Patryk Judo Mysłowice
5. Spojka Łukasz KJ Koka Jastrzębie
7. Kozłowski Kacper PM Katowice
 
Waga 55 kg startowało 15 zawodników
1. Koziołek Wojciech Dwójka Rydułtowy
2. Mikszta Wojciech Polonia Rybnik
3. Smołka Szymon Dwójka Rydułtowy
3. Burta Jakub Czechowice Dziedzice
5. Kajca Maksymilian Czarni Bytom
5. Wach Dominik Czarni Bytom
7. Marszolik Kacper Polonia Rybnik
7. Zdrodowski Piotr Nakano Pogwizdów

 
Waga 60 kg startowało 12 zawodników
1. Chromik Grzegorz Dwójka Tarnowskie Góry
2. Wit Tymoteusz Budowlani Sosnowiec
3. Prymas Tomasz Czarni Bytom
3. Kieloch Michał Czechowice Dziedzice
5. Gawek Marcin AZS Gliwice
5. Klabecki Jan KS Cieszyn
7. Radecki Damian KJ Koka Jastrzębie
 
Waga 66 kg startowało 3 zawodników
1. Moćkun Bartosz KJ Koka Jastrzębie
2. Bonanaty Kacper Czechowice Dziedzice
 
Waga 81 kg startowało 5 zawodników
1. Smaga Jakub PM Katowice
2. Sosna Wojciech Budowlani Sosnowiec
3. Kobyłecki Marcel Czarni Bytom
4. Zięba Jakub Budowlani Sosnowiec
5. Basta Kamil Czarni Bytom

 
 
WYNIKI MISTRZOSTW ŚLASKA MŁODZICZEK 2017

 
waga 36 kg startowała 5 zawodniczek
1. Tęcza Ewa LKS Simoradz
2. Onysk Oliwia KJ Koka Jastrzębie
3. Niziołek Emilia AZS Gliwice
4. Półtoramus Małgorzata AZS Gliwice
5. Malicka Emilia Czarni Bytom
 
waga 40 kg startowało 5 zawodniczek
1. Badura Daniela Czarni Bytom
2. Wybańska Aleksandra Budowlani Sosnoiwiec
3. Kutyła Oliwia KJ Koka Jastrzębie
4. Krzykawska Sonia AZS Gliwice
waga 44 kg startowało 7 zawodniczek
1. Piotrowska Natalia KJ Koka Jastrzębie
2. Leks Paulina Dwójka Rudułtowy
3. Woś Małgorzata Ahinsa Tarnowskie Góry
3. Maciejewska Aleksandra Feniks Bytom
5. Barszcz Katarzyna Czarni Bytom
 
Waga 48 kg startowało 9 zawodniczek
1. Wrocławek Marcelina Budowlani Sosnoiwiec
2. Mika Karolina Polonia Rybnik
3. Filip Anita UKS Trzynastak Zabrze
3. Kapturska Kamila Polonia Rybnik
5. Śmiech Karolina Koka Jastrzębie
7. Kopia Nicola AZS Gliwice
 
Waga 52 kg startowało 6 zawodniczek
1. Glubiak Martyna Czarni Bytom
2. Klop Amelia Czarni Bytom
3. Sawczuk Monika LKS Simoradz
3. Leks Wiktoria Budowlani Sosnoiwiec
 
Waga 57 kg startowały 3 zawodniczki
1. Baron Wiktoria Czarni Bytom
2. Kulik Wiktoria AZS Gliwice
 
Waga 63 kg startowały 3 zawodniczki
1. Planicka Weronika Wataha Sosnowiec
2. Banyś Katarzyna AZS Gliwice
 
Waga 70 kg startowało 6 zawodniczek
1. Żydek Jagoda PM Katowice
2. Norek Daria Czarni Bytom

 

 
WYNIKI MISTRZOSTW ŚLASKA JUNIORÓW MŁODSZYCH 2017

 

Waga 46 kg startowało 6 zawodników
1. Szołtysik Łukasz Ahinsa Tarnowskie Góry
2. Wilk Oliwier Czarni Bytom
3. Piotrowski Jakub Czarni Bytom
4. Kuczera Karol Polonia Rybnik
 
Waga 50 kg startowało 6 zawodników
1. Dyr. Dorian Czarni Bytom
2. Młynek Szymon AZS Gliwice
3. Synowski Kamil Budowlani Sosnowiec
3. Szefer Jonatan Koka Jastrzębie
 
Waga 55 kg startowało 7 zawodników
1.Woś Jakub Czarni Bytom
2. Zając Adrian Polonia Rybnik
3. Graca Dawid Czarni bytom
3. Podżorski Artur Polonia Rybnik
5. Kędzierski Jakub LKS Simoradz
 
Waga 60 kg startowało 18 zawodników
1. Janas Dawid Polonia Rybnik
2. Witalis Wojciech Czarni Bytom
3. Szurma Andrzej AZS Gliwice
3. Loska Olaf Janosik Bielsko-Biała
5. Matysik Marcin Koka Jastrzębie
5.Łoziak Mateusz Czarni Bytom
7. Wołczyński Maks Centrum Wisła
7. Wigand Łukasz Czarni Bytom
 
Waga 66 kg startowało 10 zawodników
1. Herman Mateusz Nakano Pogwizdów
2. Binek Jakub Czarni Bytom
3. Pekala Dawid Polonia Rybnik
3. Mikszta Maciej Polonia Rybnik
5. Gabryś Dawid Dwójka Tarnowskie Góry
5. Mazurek Sylwester Nakano Pogwizdów
 
Waga 73 kg startowało 8 zawodników
1. Malicki Mateusz Wataha Sosnowiec
2. Bujok Jeremiasz Centrum Wisła
3. Kałomucki Witold PM Katowice
3. Piekar Dawid Nakano Pogwizdów
5. Gutt Jakub AZS Gliwice
5. Dobrzyński Tomasz AZS Gliwice
 
Waga 81 kg startowało 9 zawodników
1. Chryst Bartosz Czarni Bytom
2. Cieślar Michał Czarni Bytom
3. Hercel Olaf Czarni Bytom
3.Kasprzyński Szymon Czarni Bytom
5. Grzybek Mateusz Nakano Pogwizdów
5. Kołodziej Jakub Dwójka Tarnowskie Góry
7. Żmudziński Jakub Dwójka Tarnowskie Góry
 
Waga 90 kg startowało 4 zawodników
1. Szewczyk Mateusz Czarni Bytom
2. Kłysz Michał Dwójka Tarnowskie Góry
3. Erfurt Eryk Polonia Rybnik
 
Waga + 90 kg startowało 8 zawodników​
1. Ślusarz Norbert Koka Jastrzębie
2. Kowalski Fabian AZS Katowice
3. Łukasik Jakub Czarni Bytom
3. Altansukh Marcin Czarni Bytom
5. Bartos Wojciech Czarni Bytom
5. Kowalczyk Aleksander Czarni Bytom

 
 

WYNIKI MISTRZOSTW ŚLASKA JUNIOREK MŁODSZYCH 2017

 

waga 40 kg startowała 1 zawodniczka
1. Grzywacz Karina Koka Jastrzębie
waga 44 kg startowała 1 zawodniczka
Has Martyna Dąb Dębowiec
 
Waga 48 kg startowały 3 zawodniczki
1. Kuć- Feć Natalia Polonia Rybnik
2. Mohr Natalia Dąb Debowiec
3. Chojnacka Karolina Czarni Bytom
 
Waga 52 kg startowało 5 zawodniczek
1. Żemła Paulina Koka Jastrzębie
2. Batko Dominika 13 Zabrze
3. Makosz Dominika Czarni Bytom
4. Bałszan Klaudia Budowlani Sosnowiec
5. Śmigiel Alicja Dąb Dębowiec
 
Waga 57 kg startowało9 zawodniczek
1. Walczyk Wiktoria Czarni Bytom
2. Kolbusz Katarzyna Czarni Bytom
3. Binek Agata Ahinsa tarnowskie Góry
3. Łogoźna Zuzanna Polonia Rybnik
5. Polanin Agata PM Katowice
5. Matejko Natalia Czarni Bytom
 
Waga 63 kg startowało 5 zawodniczek
1. Socha Izabela Czechowice Dziedzice
2. Mikołajczyk Martyna Czechowice Dziedzice
3. Żurek Martyna UKS Dwójka Tarnowskie Góry
4. Kaczmarek Alicja Czarni Bytom
 
Waga 70 kg startowało7 zawodniczek
1. Nolewajka Martyna Czarni Bytom
2. Banet Karolina Polonia Rybnik
3. Krochmalska Zuzanna Czarni Bytom
3. Wieczorek Dominika Dąb Dębowiec
5. Gruszczyńska Laura AZS Gliwice
 
Waga powyżej 7 kg startowało 6 zawodniczek
1. Księżyk Julia PM Katowice
2. Gaj Aleksandra Czarni Bytom
3. Kimel Wiktoria Mysłowice
Gawlikowska Dominika Ippon Tychy

 

 
WYNIKI MISTRZOSTW ŚLASKA JUNIORÓW 2017

 


Waga 60 kg startował 1 zawodnik

1. Łoziak Patryk Czarni Bytom
Waga 66 kg startowało 5 zawodników
1. Kokosza Piotr Budowlani sosnowiec
2. Nietrzpiel Szymon Polonia Rybnik
3. Pawłowski Arkadiusz Wataha Sosnowiec
3. Blicharz Andrzej Gwardia Bielsko – Biała
 
Waga 73 kg startowało 6 zawodników
1. Walczyk Patryk Czarni Bytom
2. Szołtysek Filip AZS Katowice
3. Flejma Bolesław Czarni Bytom
3. Osiak Mateusz Budowlani Sosnowiec
 
Waga 81 kg startowało 7 zawodników
1. Drzymał Paweł Czarni Bytom
2. Widuch Kacper Polonia Rybnik
3. Wala Łukasz Kejza Team
3. Grzywacz Michał Judo Częstochowa
5. Mika Kajetan Polonia Rybnik
 
Waga 90 kg startowało 3 zawodników
1. Lipa Arkadiusz MOSiR Cieszyn
2. Liberda Łukasz Czarni Bytom
3. Ząber Adam Nakano Pogwizdów
 
Waga 100 kg startowało 3 zawodników
1. Szczurowski Kacper AZS Gliwice
2. Kejza Paweł Kejza Team
3. Karpierz Patryk AZS Gliwice
 
Waga +100 kg startowało 2 zawodników
1. Szefer Szymon Koka Jastrzebie
2. Koziołek Bartosz PM Katowice
 

 
WYNIKI MISTRZOSTW ŚLASKA JUNIOREK 2017

 

Waga 57 kg startowały 4 zawodniczki
1. Nowicka Dominika Mysłowice
2. Pawłowska Klaudia Wataha Sosnowiec
3. Makosz Agnieszka Czarni Bytom
4. Niziurska Agata Wataha Sosnowiec
 
Waga 63 kg startowało 5 zawodniczek
1. Niemczyk Alicja Czechowice Dziedzice
2. Walotek Maria Budowlani Sosnowiec
3. Kuczera Wioletta Kejza Team
4. Marko Marta Dąb Dębowiec
5. Wichera Magdalena Wataha Sosnowiec
 
Waga 70 kg startowała 1 zawodniczka
1. Gołąb Justyna Czarni Bytom
Waga 78 kg startowały 2 zawodniczki
1. Dziopa Paulina Czarni Bytom
2. Woźniak Oliwia Czarni Bytom
 
Waga powyżej 78 kg startowała 1 zawodniczka
1. Lis Wiktoria Budowlani Sosnowiec