Prezentujemy wyniki naszych zawodników na ostatnim Warsaw Judo Open, organizowanym 29 i 30 września br.

Prezentujemy wyniki naszych zawodników na ostatnim Warsaw Judo Open, organizowanym 29 i 30 września br.

U14M+73 (6)
2. GRZEGORZEK Miłosz KS Gwardia Bielsko/POL
3. JAKUBEK Paweł Czarni Bytom/POL
U14M-38 (28)
7. OSIAK Mateusz MOSiR Mysłowice/POL
U14M-42 (43)
5. BINEK Jakub AHINSA Tarn. Góry/POL
U14M-46 (36)
3. WALA Łukasz Polonia Rybnik/POL
U14M-60 (22)
7. DYR Sambor Czarni Bytom/POL
U14M-73 (4)
3. WŁODARCZYK Sylwester KS Gwardia Bielsko/POL
U14W-40 (11)
5. WALCZYK Wiktoria Czarni Bytom/POL
U14W-44 (12)
2. CICHY Karolina Czarni Bytom/POL
U14W-48 (13)
3. KUCZERA Wioletta Polonia Rybnik/POL
5. UKUŚ Agnieszka Czarni Bytom/POL
U14W-57 (11)
5. MARCINIAK WIKTORIA FENIKS BYTOM/POL
7. NIEMCZYK Alicja KS Judo Czechowice-D/POL
U14W-63 (12)
3. KACZYŃSKA Magdalena KJ Koka Jastrzębie/POL
7. MIESZCZAK Martyna Czarni Bytom/POL
U16W-44 (14)
5. NOWICKA Dominika MOSiR Mysłowice/POL
U16W-52 (21)
1. KOWALCZYK Julia Polonia Rybnik/POL
2. KOMAREK Zuzanna Polonia Rybnik/POL
U16M-46 (22)
7. ŁOZIAK Patryk Czarni Bytom/POL
U16M-50 (36)
1. WALCZYK Patryk Czarni Bytom/POL
7. SALISZ Mariusz Czarni Bytom/POL
U16M-60 (64)
7. MUCHEWICZ KAMIL KS Judo Czechowice-D/POL
U16M-81 (29)
2. KEJZA Daniel Polonia Rybnik/POL
U16M-90 (10)
5. MICHAŁEK Piotr Czarni Bytom/POL
U16M+90 (10)
1. MAJOWSKI Dominik Czarni Bytom/POL
3. GÓRSKI Mikołaj Czarni Bytom/POL
U19M-55 (22)
3. GODEK Patryk Czarni Bytom/POL
7. FERENC Łukasz KJ Koka Jastrzębie/POL
U19M-60 (26)
1. WALA Adrian Polonia Rybnik/POL
2. WAWRZYCZEK Patryk KS Gwardia Bielsko/POL
U19M-66 (62)
3. WAWRZYCZEK Paweł KS Judo Czechowice-D/POL
U19M-90 (24)
2. KUCZERA Piotr Polonia Rybnik/POL
U19M-100 (10)
1. KŁOCZKO Grzegorz Czarni Bytom/POL
U19W-48 (16)
1. RASIŃSKA Maja KS Gwardia Bielsko/POL
5. GÓRNIK Patrycja KJ Koka Jastrzębie/POL
7. LESKI Andreja JKB/SLO
U19W-52 (17)
1. SZCZEPAŃCZYK Klaudia KS Gwardia Bielsko/POL
U19W-57 (22)
1. BOROWSKA Anna Polonia Rybnik/POL
U19W-63 (25)
3. LANGIEWICZ Aleksandra KJ Koka Jastrzębie/POL
3. LNIANY Sonia Czarni Bytom/POL
7. LATUSEK Monika UKS Dwójka/POL
U19W-78 (4)
1. PORWOŁ Anna Polonia Rybnik/POL