Puchar Polski Juniorek Młodszych
Suchy Las, 25-26.3.2017
kobiety, waga: -40kg – 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
2. Gowarzewska Alicja UKS „JUDO” Mysłowice
7. Grzywacz Karina KJ Koka Jastrzębie-Zdrój

Puchar Polski Juniorek Młodszych Suchy Las, 25-26.3.2017

kobiety, waga: -40kg – 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
2. Gowarzewska Alicja UKS „JUDO” Mysłowice
7. Grzywacz Karina KJ Koka Jastrzębie-Zdrój

kobiety, waga: -44kg – 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
5. Gajdamakin Kaja UKS „FENIKS” Bytom
7. Ihas Martyna Stowarzyszenie Sportowe „Dąb” Dębowiec

kobiety, waga: -48kg – 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
3. Pietrzak Klaudia UKS „FENIKS” Bytom
3. Tąta Jagoda UKS Judo Pawłowice

kobiety, waga: -52kg – 30 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Żemła Paulina KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
5. Kolbusz Katarzyna GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: -57kg – 36 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kropska Natalia GKS Czarni Bytom
3. Łogożna Zuzanna Polonia Rybnik

kobiety, waga: -70kg – 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Nolewajka Martyna GKS Czarni Bytom
3. Głogowska Karolina GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: +70kg – 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gaj Aleksandra GKS Czarni Bytom​

Puchar Polski Juniorów Młodszych Suchy Las, 25-26.3.2017

mężczyźni, waga: -46kg – 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
3. Grela Filip GKS Czarni Bytom
3. Wysocki Łukasz UKS „FENIKS” Bytom

mężczyźni, waga: -50kg – 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
2. Dyr Dorian GKS Czarni Bytom
3. Banaszczak Łukasz GKS Czarni Bytom
3. Szefer Jonatan KJ Koka Jastrzębie-Zdrój

mężczyźni, waga: -55kg – 38 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
3. Wójcik Bartosz Polonia Rybnik

mężczyźni, waga: -60kg – 54 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
2. Kocima Filip UKS „JUDO” Mysłowice
7. Olaf Loska „Janosik” Bielsko-Biała
7. Penkala Damian Polonia Rybnik

mężczyźni, waga: -66kg – 63 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
2. Binek Jakub GKS Czarni Bytom
3. Mikszta Maciej Polonia Rybnik
7. Andrzejewski Bartosz KS „Kejza Team” Rybnik

mężczyźni, waga: -73kg – 43 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
3. Cieślar Michał GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: -90kg – 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
2. Szewczyk Mateusz GKS Czarni Bytom
7. Wróbel Kacper Gwardia Bielsko-Biała​

mężczyźni, waga: +90kg – 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
2. Ślusarz Norbert KJ Koka Jastrzębie-Zdrój