W ten weekend 05.05-06.05 2017 Gorzów Wielkopolski był gospodarzem Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w judo. W zawodach wzięło udział ponad 250 juniorów młodszych


W ten weekend 05.05-06,05 2017 Gorzów Wielkopolski był gospodarzem Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w judo. W zawodach wzięło udział ponad 250 juniorów młodszych z całej Polski, którzy wcześniej wywalczyli sobie kwalifikacje do tych prestiżowych zawodów

kobiety, waga: -40kg
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1.Gowarzewska Alicja Uczniowski Klub Sportowy „JUDO” Mysłowice
7.Grzywacz Karina KJ Koka Jastrzębie-Zdrój

kobiety, waga: -44kg
Miejsce Imię i nazwisko Klub
3. Ihas Martyna Stowarzyszenie Sportowe „Dąb” Dębowiec
5. Gajdamakin Kaja UKS „FENIKS” Bytom

kobiety, waga: – 48
Miejsce Imię i nazwisko Klub
3. Tąta Jagoda UKS Judo Pawłowice
7. Pietrzak Klaudia UKS „FENIKS” Bytom

kobiety, waga: -52kg
Miejsce Imię i nazwisko Klub
2. Matejko Natalia GKS Czarni Bytom
3. Kolbusz Katarzyna GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: -57kg
Miejsc Imię i nazwisko Klub
1. Kropska Natalia GKS Czarni Bytom
2. Socha Izabella K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
7. Łogożna Zuzanna Polonia Rybnik

kobiety, waga: -70kg
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Głogowska Karolina GKS Czarni Bytom
5. Nolewajka Martyna GKS Czarni Bytom
7. Wieczorek Dominika Stowarzyszenie Sportowe „Dąb” Dębowiec

kobiety, waga: +70kg
Miejsce Imię i nazwisko Klub
2. Gaj Aleksandra GKS Czarni Bytom
5. KSIĘŻYK Julia MKS Pałac Młodzieży Katowice

mężczyźni, waga: -46kg
Miejsce Imię i nazwisko Klub
3. Szołtysik Łukasz UKS Judo „AHINSA” Tarnowskie Góry

mężczyźni, waga: -50kg
Miejsce Imię i nazwisko Klub
5. Dyr Dorian GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: -55kg
Miejsce Imię i nazwisko Klub
2. Matysik Marcin KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
7. Woś JakubGKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: -60kg
Miejsce Imię i nazwisko Klub
2. Kocima Filip Uczniowski Klub Sportowy „JUDO” Mysłowice
3. Witalis WojciechGKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: -66kg Miejsce
Imię i nazwisko Klub
2. Binek Jakub GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: -81kg
Miejsce Imię i nazwisko Klub
3. Chryst Bartosz GKS Czarni Bytom
5. Kasprzyński Szymon GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: -90kg
Miejsce Imię i nazwisko Klub
3. Szewczyk MATEUSZ GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: +90kg
Miejsce Imię i nazwisko Klub
5. Kowalski Fabian AZS AWF Katowice
7. Ślusarz Norbert KJ Koka Jastrzębie-Zdrój

KLASYFIKACJA WOJEWÓDZTW JUDO KOBIET

miejsce województwo judo kobiet
1 ŚL 105
2 DŚL 53
2 MAZ 53
4 MŁP 49
5 WLP 39
6 LBU 27
7 ZPM 24
8 ŁDZ 22
9 PDL 11
10 KPM 10
11 POM 9
12 PKR 3
13 ŚWI 3
14 WM 2
15 OPO 1

KLASYFIKACJA WOJEWÓDZTW JUDO MĘŻCZYZN
miejsce województwo judo mężczyzn
1 MAZ 95
2 ŚL 92
3 MŁP 60
4 POM 47
5 DŚL 42
6 WLP 39
7 OPO 28
8 WM 25
9 KPM 21
10 ZPM 14
11 LBU 9
12 ŚWI 8
13 PKR 6
14 LUB 5
PDL 5
16 ŁDZ 4

Klasyfikacja klubów O.O.M. 2017 kobiety.jpg
Klasyfikacja-klubowa-jubiorów-mł.jpg