WYNIKI ZAWODÓW XII MISTRZOSTWA POLSKI FORM KATA- SENIOREK I SENIORÓW
Nage No Kata, Katame No Kata, Kodokan Goshin JutsuVIII MISTRZOSTWA POLSKI FORM KATA
– JUNIOREK I JUNIORÓWNage No Kata


MP kata4.jpg

NAGE NO KATA – SENIOR
1 miejsce Bierońska Martyna KS Budowlani Sosnowiec
Gros Grzegorz KS Budowlani Sosnowiec
2 miejsce Kajdy Dawid KS Budowlani Sosnowiec
Machna Bartosz KS Budowlani Sosnowiec
3 miejsce Karkosz Damian KS Budowlani Sosnowiec
Sporys Mateusz KS Budowlani Sosnowiec
3 miejsce Pojawa Piotr MMKS Wojownik Skierniewice
Woźniak Michał MMKS Wojownik Skierniewice
5 miejsce Pawelec Przemysław UKS Orkan Judo Sochaczew
Cichocki Maciej UKS Orkan Judo Sochaczew
5 miejsce Pudłowski Maciej UKJ AON Warszawa
Sadowski Kamil UKJ AON Warszawa
7 miejsce Gołębiewski Michał MMKS Wojownik Skierniewice
Bolimowski Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice
7 miejsce Kroc Kamil MMKS Wojownik Skierniewice
Rochmiński Arkadiusz MMKS Wojownik Skierniewice
9 miejsce Jarząbek Dariusz KU AZS Politechnika Warszawska
Pilarski Marcin Akademia Judo Warszawa
9 miejsce Kos Mariusz KU AZS UW Warszawa
Dziewicki Damian KU AZS UW Warszawa
11 miejsce Dziewicki Damian KU AZS UW Warszawa
Kos Mariusz KU AZS UW Warszawa
KATAME NO KATA
1 miejsce Jabłoński Paweł UKS Judo Częstochowa
Błaut Marek UKS Judo Częstochowa
2 miejsce Pudłowski Maciej UKJ AON Warszawa
Chromiński Sebastian UKJ AON Warszawa
3 miejsce Gros Grzegorz KS Budowlani Sosnowiec
Sporys Mateusz KS Budowlani Sosnowiec
3 miejsce Taraszkiewicz Robert MKS Pałac Młodzieży Katowice
Kutyba Jacek MKS Pałac Młodzieży Katowice
5 miejsce Służałek Grzegorz KS Budowlani Sosnowiec
Prościewicz Michał KS Budowlani Sosnowiec
5 miejsce Dziewicki Damian KU AZS UW Warszawa
Kos Mariusz KU AZS UW Warszawa
7 miejsce Lewarski Paweł MKS VIS Skierniewice
Lewarska Aleksandra MKS VIS Skierniewice
7 miejsce Sobieraj Arkadiusz UKS Orkan Judo Sochaczew
Cichocki Maciej UKS Orkan Judo Sochaczew
9 miejsce Pilarski Marcin Akademia Judo Warszawa
Jarząbek Dariusz KU AZS Politechnika Warszawska
GOSHIN JUTSU
1 miejsce Sikorski Maciej UKS Orkan Judo Sochaczew
Cichocki Maciej UKS Orkan Judo Sochaczew
2 miejsce Pudłowski Maciej UKJ AON Warszawa
Sadowski Kamil UKJ AON Warszawa
3 miejsce Kos Mariusz KU AZS UW Warszawa
Dziewicki Damian KU AZS UW Warszawa
3 miejsce Taraszkiewicz Robert MKS Pałac Młodzieży Katowice
Rusinek Dominik MKS Pałac Młodzieży Katowice
5 miejsce Służałek Grzegorz KS Budowlani Sosnowiec
Prościewicz Michał KS Budowlani Sosnowiec
NAGE NO KATA – JUNIOR
1 miejsce Pawłowska Klaudia KS Budowlani Sosnowiec
Jędrycha Daniel KS Budowlani Sosnowiec
2 miejsce Popek Łukasz Akademia Judo Warszawa
Wacławek Aleksandra KU AZS Politechnika Warszawa
3 miejsce Kroc Kamil MMKS Wojownik Skierniewice
Rochmiński Arkadiusz MMKS Wojownik Skierniewice
3 miejsce Walotek Marta KS Budowlani Sosnowiec
Hruby Andrzej KS Budowlani Sosnowiec
5 miejsce Chromiński Sebastian UKJ AON Warszawa
Sadowski Kamil UKJ AON Warszawa
5 miejsce Gołębiewski Michał MMKS Wojownik Skierniewice
Bolimowski Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice