50 lat Śląskiego Związku Judo

W roku 2012 Śląski Związek Judo obchodził będzie Jubileusz 50 – cio lecia działalności judo w województwie śląskim. Zarząd Śląskiego Związku Judo pragnie uczcić obchody 50 –cio lecia w sposób godny tak wspaniałego jubileuszu.

W roku 2012 Śląski Związek Judo obchodził będzie Jubileusz 50 – cio lecia działalności judo w województwie śląskim. Zarząd Śląskiego Związku Judo pragnie uczcić obchody 50 –cio lecia w sposób godny tak wspaniałego jubileuszu. Główne obchody jubileuszu odbędą się w dwóch etapach:

  1. Jubileuszowy wieczór 50-cio lecia 13.04.2012 w Jastrzębiu Zdroju przed Mistrzostwami Polski Juniorów z jubileuszowym akcentem podczas oficjalnego otwarcia Mistrzostw w dniu 14.04.2012.
  2. Jubileuszowa Gala Ślaskiego Judo w Bytomiu w dniu 22.09.2012.

Szczegóły dotyczące organizacji w/w obchodów podane będą w kolejnych informacjach. Sprawą pilną, wymagającą odpowiedniej procedury jest wytypowanie do wyróżnień i odznaczeń osób zasłużonych z poszczególnych klubów województwa śląskiego za działalność 50 – cio lecia. Do odznaczenia kwalifikują się osoby które wykazują się minimum 20 letnim stażem działalności w śląskim judo w roli zawodnika, trenera, sędziego i działacza lub 20 lat łącznie w w/w rolach.

W związku z powyższym prosimy o zgłaszanie kandydatur zgodnie z dołączonym załącznikiem.

Sekretarz
Śląskiego Związku Judo
Piotr Wicher