Ważne: Spotkanie przed Kongresem PZJudo

Zarząd Polskiego Związku Judo podjął uchwałę o zwołaniu w dniu 30.09.2012 we Wrocławiu Kongresu Sprawozdawczo – Wyborczego Polskiego Związku Judo o czym kluby zostały zapewne poinformowane przez Związek.

Zarząd Polskiego Związku Judo podjął uchwałę o zwołaniu w dniu 30.09.2012 we Wrocławiu Kongresu Sprawozdawczo – Wyborczego Polskiego Związku Judo o czym kluby zostały zapewne poinformowane przez Związek. Ze względu na fakt organizacji w tym dniu oficjalnych zawodów kalendarzowych Polskiego Związku Judo XIV Warsaw Judo Open w Warszawie, decyzja o terminie i miejscu Kongresu jest co najmniej niefortunna.

Zmuszeni do akceptacji uchwał obecnego Zarządu PZJudo powinniśmy jako Śląsk, najsilniejszy region polskiego judo przygotować się do udziału w kongresie. W związku z powyższym zapraszam przedstawicieli naszych klubów na spotkanie które odbędzie się 20.09.2012 / czwartek/ o godzinie 17.00 w Hotelu Neo w Tarnowskich Górach.

Licząc na bardzo poważne potraktowanie w/w problemu, bardzo proszę o niezawodny udział w naszym spotkaniu przedstawicieli każdego klubu, bez względu na to czy klub jako członek będzie reprezentowany na Kongresie czy tez nie.

Z poważaniem
Józef Wiśniewski
Prezes
Śląskiego Związku Judo

www.hotelneo.pl – mapa dojazdu oraz dane adresowe hotelu Neo.

W razie pytań prosimy o kontakt ze Śląskim Związkiem Judo 32/ 281-27-32 lub Sekretarzem Związku P. Wichrem 695309302

Powiadomienie o plikach cookie WordPress od Real Cookie Banner