Kluby Województwa Śląskiego. Informacja dotycząca zgrupowania w Kołobrzegu

Kluby Województwa Śląskiego
Informacja dotycząca zgrupowania w Kołobrzegu
Po otrzymanych informacjach od trenerów z klubów województwa śląskiego

Kluby
Województwa Śląskiego

Informacja dotycząca zgrupowania w Kołobrzegu

Po otrzymanych informacjach od trenerów z klubów województwa śląskiego dotyczących udziału zawodników/czek w zgrupowaniu szkoleniowym w dniach 2-15.07.2014 w Kołobrzegu. Śląski Związek Judo podjął decyzję o rezygnacji z organizowania zgrupowania szkoleniowego w/w terminie. Mimo rezerwacji pobytu i przejazdu przez Śląski Związek Judo – mała ilość chętnych tj. 25-30 osób do udziału nie wypełniłyby warunków umowy.
Jednocześnie informujemy, że kluby, które dokonały przedpłat zaliczkowo na zgrupowanie do Kołobrzegu – otrzymają zwrot lub mogą przesunąć wpłaty na zgrupowania w Żywcu w terminie 17-29.08.2014 /12 dni x 55 zł = 660 zł./ Wpłat do Żywca należy dokonać do 15.06.2014.
Udział w zgrupowaniu ma zapewniona kadra wojewódzka Młodzików/czek. Dopłata do młodzików wynosi 50% w/w kosztów. Natomiast zawodnicy, którzy w Mistrzostwach Polski w 2013 roku /juniorzy/ki, juniorzy/ki, mł., młodzicy/czki/ zdobyli pozycje medalowe otrzymują pokrycie kosztów pobytu a zawodnicy/czki, którzy zajęli miejsca V-VII mają dofinansowanie 50% kosztów pobytu tj. 330 zł.

V-ce Prezes
Śląskiego Związku Judo

Zenon Mościński

Powiadomienie o plikach cookie WordPress od Real Cookie Banner