Projekt statutu zaproponowany przez 3 okręgi

Szanowni Państwo,

Działając w imieniu Warszawsko Mazowieckiego Związku Judo oraz z upoważnienia Śląskiego Związku Judo oraz Łódzkiego Związku Judo , przesyłam projekt statutu,

Szanowni Państwo,

Działając w imieniu Warszawsko Mazowieckiego Związku Judo oraz z upoważnienia Śląskiego Związku Judo oraz Łódzkiego Związku Judo , przesyłam projekt statutu, który pragniemy zaproponować jako alternatywę dla przedstawionego projektu statutu przez Zarząd PZ Judo na zbliżającym się Kongresie Statutowym w dniu 13.09.2015.

Zaprezentowana przez Zarząd PZ Judo propozycja statutu, nie uwzględnia większości wcześniej zgłaszanych na piśmie do Komisji Statutowej zmian i uwag, proponujemy Państwu pod głosowanie na Kongresie nowy statut, który zawiera te uwagi i propozycje, a od wersji Zarządu różni się głównie podejściem do całokształtu działania Władz. Uściśla kompetencje członków władz oraz jasno precyzuje odpowiedzialność. Nowy statut gwarantuje Kongresowi naprawdę najważniejszą rolę, a nie tylko rolę „maszynki do głosowania”.

W załączeniu nasza propozycja statutu oraz streszczenie najważniejszych równic pomiędzy naszą propozycja a propozycja PZ Judo.

Proszę o opublikowanie przesłanego projektu statutu oraz jego streszczenia.

Z poważaniem

Prezes WMZ Judo
Dariusz Grochowski
Załączniki:
Do Delegatów
Projekt Statutu

Powiadomienie o plikach cookie WordPress od Real Cookie Banner