Sukcesy Śląskiego Judo

Udany początek roku śląskich zawodniczek i zawodników judo seniorskiego to dobra prognoza przed Mistrzostwami Europy Seniorów w Judo na Torwarze.
Na początku chciał bym bardzo podziękować spostrzegawczym za wniesione uwagi a równocześnie przeprosić za braki informacji na stronie Ślaskiego Związku Judo.

Udany początek roku ślaskich zawodniczek i zawodników seniorskieg to dobra prognoza przed Mistrzostwami Europy Seniorów w Judo na Torwarze.

Na początku chciał bym bardzo podziękować spostrzegawczym za wniesione uwagi a równocześnie przeprosić za braki informacji na stronie Ślaskiego Związku Judo. Wynikło to z mojej przymusowej hospitalizacji w miejscu gdzie dostęp do internetu należy do rzadkości.
Niniejszym pragnę nadrobić zaległości i przedstawić sukcesy śląskich zawodniczek i zawodników do dnia dzisiejszego.

European Judo Open Men 2017 w Rzymie.I miejsce Piotr Kuczera Kejza Team.

.Piotrek w półfinale pokonuje Koreańczyka Gwaka Donghan – Mistrza Świata, brązowego medalistę Igrzysk Olimpijskich. W finale przed czasem zwycięża z reprezentantem Azerbejdżanu Safguliyev Tural.Brawo dla Piotrka i trenera Artura Kejzy.European
Judo Open Oberwart 2017 Ewa Konieczny zajmuje V miejsce

Złoty Weekend w Kejza Team.
W Katowicach i Pradze (4-5 marca)Cóż to był za Weekend!!! W znakomitym stylu, w Pradze – Anna Borowska wygrała Puchar Świata.
W Katowicach również w znakomitym stylu Puchar Świata wygrywa Piotr Kuczera. Gratulacje dla zawodników i trenera Kejza Team.

EUROPEAN JUDO OPEN WOMEN
PRAGUE,

W Pradze Anna Borowska Kejza Team.złoty medal, ,Beata Pacut Czarni Bytom wywalczyła srebrny medal podczas Pucharu Świata European Open w Pradze. Bardzo dobrze zaprezentowała się także Ewa Konieczny Czarni Bytom która zajęła 5. miejsce.

EUROPEAN JUDO OPEN MEN
KATOWICE, POLAND

Piotr Kuczera Kejza Team złoty medal, Patryk Wawrzyczek 66 kg AZS AWF Katowice z brązowym medalem Pucharu Świata w Katowicach!!! Gratulacje!!!

Informacja dla klubów województwa śląskiego

Zwracam się z prośbą by w miarę możliwości o wynikach swoich zawodników informować mnie osobiście , to pomoże byśmy na stronie szjudo mogli przekazywać aktualne i bieżące wyniki.
-informacje proszę pisać; na adres mailowy boguslaw@wawro.pl
w sprawach pilnych dzwonić GSM 515152306
za zaistniałe braki informacyjne jeszcze raz wszystkich słusznie urażonych przepraszam.

Powiadomienie o plikach cookie WordPress od Real Cookie Banner